STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA 6 Bytomski Półmaraton - Bytom - 2014-09-21

LISTA STARTOWA 6 Bytomski Półmaraton
Bytom - 2014-09-21

REJESTRACJA - 6 Bytomski Półmaraton

Zawodnicy z potwierdzoną płatnością - Półmaraton
Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1DZIURKA DARIUSZ1973BYTOMMUNDUROWYPOLSKATak
2ZIĘBA DAWID1974BYTOMPOLSKATak
3KLIMCZAK MAREK1971TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
4KOPPEL BARTŁOMIEJ1986GLIWICEPOLSKATak
5CIONGWA SEBASTIAN1977RADZIONKÓWSSW TEAMPOLSKATak
6NOS ŁUKASZ1983SIEMIANOWICEAMELUNG NIGHT RUNNERSPOLSKATak
7MARONDEL KATARZYNA1986BYTOMFESTIWAL BIEGÓW W KRYNICYPOLSKATak
8JAMROZ JAREK1972BYTOMARCHIOFFICE.PLPOLSKATak
9JAMRÓZ WOJCIECH1975GLIWICEKW GLIWICEPOLSKATak
10STACHOŃ JACEK1975BYTOMPOLSKATak
11POLAK KRZYSZTOF1973RUDA ŚLĄSKAOPEL ACTIVE TEAMPOLSKATak
12MAJERANOWSKI MAREK1978BYTOMSMOLEŃ BYTOMPOLSKATak
13ROSIŃSKI RAFAŁ1977LEWIN BRZESKIPOLSKATak
14KRAWCZYK MARCIN1980RADZIONKÓWPOLSKATak
16WACHLA RAFAŁ1976RADZIONKÓWPOLSKATak
17SKOWROŃSKA SYLWIA1986BYTOMPOLSKATak
18SZPITUN ADAM1992ZABRZEPOLSKATak
19TOBOR GABRIEL1961RADZIONKÓWPOLSKATak
21TOŁŁOCZKO ARKADIUSZ1977CHWAŁOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLSKATak
22KRUK ARTUR1966BYTOMPOLSKATak
23IMIOŁEK KRZYSZTOF1980GLIWICEPOLSKATak
24KSIĄŻKIEWICZ BARTŁOMIEJ1982BYTOMROCKY BALBOA RUNNING CLUBPOLSKATak
25WILK MACIEJ1980BYTOMRAMBO 3POLSKATak
26STYCZEŃ LESZEK1978ZABRZEPOLSKATak
27KLICA JACEK1970RADZIONKÓWPOLSKATak
28GŁOGOWSKI MARCIN1976SOSNOWIECPOLSKATak
29KUREK DAWID1990BYTOMTRENUJTRIATHLON.PLPOLSKATak
30KULPA PAWEŁ1964BUKOWICEKB LUPUS OLEŚNICAPOLSKATak
31STOKŁOSA MARCIN1976GLIWICEPOLSKATak
32NOWAK ADAM1985LEWIN BRZESKIPOLSKATak
33ALBRECHT SEBASTIAN1987PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
34FYSZ PRZEMYSŁAW1978BYTOMJEDNOSTKA WOJSKOWA 4658POLSKATak
35PAŃKOWSKI BARTŁOMIEJ1976WOJKOWICEPOGORIA BIEGAPOLSKATak
36DRAL JUREK1968BYTOMFOREST GUMPPOLSKATak
37CZICHY BARBARA1966TARNOWSKIE GÓRYWKB META LUBLINIECPOLSKATak
38SZPRUCH PIOTR1972GLIWICEPOLSKATak
39KOWAL ANDRZEJ1965KONOPISKAAMATORPOLSKATak
40POPPE HENRYK1973RUDA ŚLASKAPOLSKATak
41DUDZIAK PIOTR1974RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
42BADURA KRZYSZTOF1979RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
44OSTROWSKI RAFAŁ1977OPOLEPOLSKATak
45OSIŃSKI ROBERT1980ZABRZEPOLSKATak
46KONIECZNY TOMASZ1985SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKATak
47KISIAŁA FILIP1979SKOCZÓWBIALI KENIJCZYCYPOLSKATak
48FRYDEL ŁUKASZ1975BYTOMROAD MARATON TEAMPOLSKATak
49NANCKA BRYGIDA1970ZABRZEPOLSKATak
50SZOBER GRZEGORZ1992STRZELCE OPOLSKIEOSIR STRZELCE OPOLSKIEPOLSKATak
51DWORSKI MAREK1955GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPOLSKATak
52PIEPRZYCA MAREK1974ZABRZEPOLSKATak
53CZUPRYŃSKI TOMASZ1975BYTOMPOLSKATak
54GANIUSZKIN ADAM1979BYTOMPOLSKATak
55WĘCŁAWEK ANDRZEJ1949BYTOMPOLSKATak
56KOZIEŁ DAMIAN1983SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESILESIA RUNNERS CLUBPOLSKATak
57ŁUCZYŃSKI MICHAŁ1992BYTOMPOLSKATak
58MASŁYKA DAREK1974TARNOWSKIE GÓRYUKHT ÓSEMKAPOLSKATak
59JAWOROWSKI WITOLD1963BYTOMAMATORPOLSKATak
60KĄDZIELA MACIEJ1986BYTOMPOLSKATak
61KŁOPOT GRZEGORZ1979ZBROSŁAWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPOLSKATak
62BIERNAT WOJCIECH1976ZABRZEPOLSKATak
63BARANEK MAREK1970BYTOMOPEL ACTIVE TEAMPOLSKATak
64GÓRSKI KAMIL1984BYTOMPOLSKATak
65POPIELARZ MATEUSZ1985BYTOMPOLSKATak
66ŁUKOWSKI DARIUSZ1964STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKATak
67ZALEWSKI MICHAŁ1982ŚWIERKLANIECBIEGAM BO LUBIĘ MEDALEPOLSKATak
68ZAWIERUCHA TOMASZ1975LUBLINIECPOLSKATak
69SCHIEMZIK BRUNO1951BYTOMDEUTSCHLANDTak
70SCHIEMZIK BORIS1974BYTOMDEUTSCHLANDTak
71HOGERTZ ALEXANDER1975BYTOMDEUTSCHLANDTak
72ROSENTHAL ADRIAN1976BYTOMDEUTSCHLANDTak
73DEMSKE SUSANNE1979BYTOMENGLANDTak
74KRAEHE ROCHUS1969BYTOMENGLANDTak
75ŚLEZIONA MARCIN1984LUBLINIECPOLSKATak
76KUCHARSKI KAROL1986TARNOWSKIE GÓRYGRUPA BIEGOWA GWAREK TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
77BOROWIAK PIOTR1976BYTOMPOLSKATak
78KOCIEL JAROSŁAW1969BYTOMPOLSKATak
80PAWLUSZUK BOGDAN1966GLIWICEPOLSKATak
81RÓWIŃSKI ARTUR1978BYTOMPOLSKATak
82WRZESIEŃ-KOTARSKA BOŻENA1980CHORZÓWPOLSKATak
83TOMANEK DAWID1976ORZECHPOLSKATak
84PRUSEK STANISŁAW1966WIESZOWAPOLSKATak
85KRÓL KRZYSZTOF1976BĘDZINPOLSKATak
86BAŁABUCH ŁUKASZ1972ZABRZEPOLSKATak
87LUBICKI WOJCIECH1966ZABRZEPOLSKATak
88MATHEA RAFAŁ1979WIESZOWAPOLSKATak
89SITKO KRYSTYNA1986TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
90SITKO MICHAŁ1983CHORZÓWPOLSKATak
91CZICHY AGNIESZKA1993TARNOWSKIE GÓRYAZS UNIWERSYTET ŚLĄSKIPOLSKATak
92BANASIK MACIEJ1988TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
93PLATEN JERRY1968BYTOMPOLSKATak
94MARSZALEK MARKUS1968LUENENSUS OBERADENNIEMCYTak
95MILO ZBIGNIEW1974BYTOMALINAPOLSKATak
96MUSIELAK ANNA1978TARNOWSKIE GÓRYGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
97POLECHOŃSKA KATARZYNA1979SIEMIANOWICE ŚL.POLSKATak
98KAPELA MARIUSZ1977BYTOMBSR TEAM BYTOMPOLSKATak
99PLATA MARTA1976BYTOMPOLSKATak
100WÓJCIK JACEK1970BYTOMPOLSKATak
101ZWARDOŃ ADRIAN1982MIASTECZKO ŚLĄSKIEPOLSKATak
102TOMCZYK DAWID1984BYTOMPOLSKATak
103KULIK TOMASZ1976GLIWICEPOLSKATak
104JAGODZIŃSKI JAREK1977GLIWICEAMATORPOLSKATak
105SABAT RADOSŁAW1980BYTOMPOLSKATak
106GAWINEK ADAM1980RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
107BRÓG WOJCIECH1979OLKUSZPOLSKATak
108MIKA DAWID1980MYSŁOWICEMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.1POLSKATak
109AKSAMIT - MIKA CELESTYNA1981MYSŁOWICEMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.1POLSKATak
110KOZIEŁ GRZEGORZ1982SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESILESIA RUNNERS CLUBPOLSKATak
111NOWAKOWSKI RADOSŁAW1982ZABRZEPOLSKATak
112NOWAKOWSKA AGNIESZKA1984ZABRZEPOLSKATak
113PIONTEK MICHAL1982GLIWICEPOLSKATak
114DRZAZGA ROBERT1976BYTOMANIOŁY I DEMONYPOLSKATak
115LUKOSZEK MAREK1976GLIWICEPOLSKATak
116BATEJKO BEATA1972CHORZÓWPOLSKATak
117KONARSKI RAFAŁ1977SIEMIANOWICEPOLSKATak
118MARCINIAK MICHAŁ1978KATOWICEPOLSKATak
119KLUCZEK MARTYNA1987PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
120KRAJNIAK MICHAŁ1984TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
121HOŁYŃSKI TOMASZ1975KNURÓWPOLSKATak
122WOŹNIAK GRZEGORZ1987BYTOMPOLSKATak
123KARCH MAREK1972PIEKARY ŚL.POLSKATak
124NAJNIGIER-TUROS JOANNA1986WARSZAWAEDC RUNNERSPOLSKATak
125CIEKALSKI ARKADIUSZ1973BYTOMPOLSKATak
126KRZEMIEŃ JAROSŁAW1976BYTOMPOLSKATak
127SIEKIERKA JANUSZ1979SŁUPSKOZRYW SŁUPSKOPOLSKATak
128MILER IRENEUSZ1977ŚWIĘTOSZOWICEPOLSKATak
129MARTYNA AGNIESZKA1974KRAKÓWPOLSKATak
130SKRZYPCZYK MARCIN1978KNURÓWKFTPPOLSKATak
131KUCZBORSKI RADOSŁAW1980BYTOMBIEGAMY Z SERCEMPOLSKATak
132SPYCHALSKI ADAM1973RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
133RUTKOWSKA NATALIA1985TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
134SZYMAŃSKA AGNIESZKA1982SĘDZISZÓWAMATORKAPOLSKATak
135GRABOWSKI MACIEJ1980BYTOMPOLSKATak
136GRABOWSKA-WCISEŁ MAŁGORZATA1982BYTOMPOLSKATak
137GRABOWSKI ZBIGNIEW1953BYTOMPOLSKATak
138KNAŚ ŁUKASZ1983PIEKARY ŚLĄSKIEF-TEAMPOLSKATak
139PODESZWA MAREK1968RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLSKATak
140MOKRZYCKI PATRYK1977KNURÓWSAINT-GOBAIN SQUADPOLSKATak
141SZWEDA PIOTR1968BYTOMPOLSKATak
142SKOWRONEK ŁUKASZ1982ZABRZEKFTPPOLSKATak
143KOZIEŁ TOMASZ1978BYTOMPOLSKATak
144KOZIEŁ JAKUB1997BYTOMPOLSKATak
145MUC TOMASZ1983WIELICZKAPOLSKATak
146GŁOS ADAM1980MYSŁOWICEPOLSKATak
147FREJ ADAM1980ŁĄKAPOLSKATak
148ZAMOJSKI DANIEL1984BYTOMPOLSKATak
149MOTYBEL RADOSŁAW1980SOSNOWIECDARE2RUNPOLSKATak
150GÓRECKA ANNA1977CHORZÓWNAUCZYCIELPOLSKATak
151RYCHLIK ZBIGNIEW1970BYTOMPOLSKATak
152NIEDZIELA KAMIL1990BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
153BRYCHCY WIOLETA1971GLIWICESBD ENERGETYK RYBNIKPOLSKATak
154HOLONA DAWID1983RYBNIKBIEGAMY W RYBNIKUPOLSKATak
155CIEŚLA ARKADIUSZ1978KATOWICEBIEGAMY Z SERCEM.PLPOLSKATak
156TUROS MIROSŁAW1985BYTOMPOLSKATak
157GOŁASZEWSKI TOMASZ1975GLIWICEPOLSKATak
158SKWAREK WOJCIECH1988BYTOMPURE TEAMPOLSKATak
159GAWLIK ŁUKASZ1987BYTOMPSP BYTOMPOLSKATak
160MUSIAŁ DAGMARA1980BYTOMPOLSKATak
161KRZEMIŃSKI MIROSŁAW1974GLIWICEPOLSKATak
162HEIDENREICH KRYSTIAN1961BYTOMPOLSKATak
163ŻERKOWSKA ALEKSANDRA1992CHORZÓWPOLSKATak
164ŻERKOWSKI PRZEMYSŁAW1966CHORZÓWPOLSKATak
165OZDARSKI KRZYSZTOF1969RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
166JACYSZYN LECHOSŁAW1963BYTOMUKS \"ORLIK\" SP3 BYTOMPOLSKATak
167RAUCHFLEISCH DAWID1981BYTOMKWK BIELSZOWICE - MZZ KADRAPOLSKATak
168LEŚNIKOWSKI KRZYSZTOF1975CHORZÓWPOLSKATak
169KOCOT ADAM1976BYTOMPOLSKATak
170ŚWIDERSKI JACEK1984SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKATak
171WAWRYLAK TOMASZ1977DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKATak
172PLOCH JAKUB1989ZABRZEPOLSKATak
173SYGIDUS JAROSŁAW1969BYTOMPOLSKATak
174MAŃKA KRZYSZTOF1988CHEŁM ŚLĄSKIBIEGAJZNAMI.PLPOLSKATak
175ZIUBIŃSKI TOMASZ1972BYTOMPOLSKATak
176ŁYCZAK LUCJAN1980SIEMIANOWICE ŚLĄSKIETRENUJTRIATHLON.PLPOLSKATak
177WIECZOREK KRZYSZTOF1968KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPOLSKATak
178SZCZEPAŃSKI RAFAŁ1976BYTOMPOLSKATak
179WOJTACHA MICHAŁ1963ŚWIERKLANIECPOLSKATak
180BRODA TOMASZ1986ZABRZEGTTPOLSKATak
181BRODA PRZEMEK1979ZABRZEGTTPOLSKATak
182MAKUCH ŁUKASZ1983BYTOMPOLSKATak
183MIZERSKA BOŻENA1984BYTOMPOLSKATak
184POJDA DARIUSZ1970BYTOMFUNDACJA ŚLĄSKIEGO CENTRUM CHORÓB SERCAPOLSKATak
185STRALER MAŁGORZATA1995SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKATak
186SERWICKI TOMASZ1979DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKATak
187KOLONKO JUSTYNA1975CHORZÓWGOGGLE PAE TEAMPOLSKATak
188KOLONKO MIROSŁAW1970CHORZÓWGOGGLE PAE TEAMPOLSKATak
189MZYK MARCIN1987BORONÓWPOLSKATak
190PAWLIK WOJCIECH1986KATOWICEPOLSKATak
191BIJAK ADRIANA1973BĘDZINPOGORIA BIEGAPOLSKATak
192CZUDEK SZYMON1981SKOCZÓWPOLSKATak
193JESIONOWSKI MATEUSZ1987ZABRZEPOLSKATak
194LANGER TOMASZ1979ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKATak
195PRYGA ZDZISLAW1976BYTOMPOLSKATak
196SALWIN CEZARY1983RYBNIKPOLSKATak
197CISZYŃSKI MAREK1964KATOWICESTART KATOWICEPOLSKATak
198ORLIŃSKI LESZEK1969SZCZEKOCINYPOLSKATak
199MAZGAJ GRAŻYNA1968TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
200PETRYK ADAM1974LUBECKOPOLSKATak
201FRANKIEWICZ ANDRZEJ1978BYTOMPOLSKATak
202PYKA SEBASTIAN1984BYTOMPOLSKATak
203RUDLICKI MARIUSZ1974BYTOMPOLSKATak
204MACHURA DAWID1992ŚWIERKLANIECPOLSKATak
205MARCZOK JOANNA1972KATOWICEPOLSKATak
206WODARCZYK MARCIN1984POCZOŁKÓWPOLSKATak
207PAPIERZAŃSKI PAWEŁ1986BYTOMHDEF BYTOMPOLSKATak
208BEZNER KAMIL1984BYTOMPIORUN BYTOMPOLSKATak
209ZGODA BOGUSŁAW1963SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKATak
210FREJ SEBASTIAN1979RADZIONKÓWSSW TEAMPOLSKATak
211MIELCZAREK ARTUR1969BYTOMAMATORPOLSKATak
212WIATEREK DAMIAN1979BYTOMPOLSKATak
213SZPAK DARIUSZ1969BYTOMPOLSKATak
214LEŚNIAK MARIUSZ1986BYTOMPOLSKATak
215GUBAŁA KRZYSZTOF1972TĄPKOWICEMORSY Z CHECHŁA RODEMPOLSKATak
216WARAKOMSKI TOMASZ1967BYTOMTRUCHTACZ MIECHOWICKIPOLSKATak
217CEGŁA DAWID1990GLIWICEPOLSKATak
218KASZUBA MICHAŁ1975PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
219PIERON ZBIGNIEW1959ZABRZEPOLSKATak
220KLASIK KRZYSZTOF1979RUDA ŚLĄSKAAMATORPOLSKATak
221SNOCHOWSKI SEBASTIAN1982MYSŁOWICEPOLSKATak
222LATOS MAREK1986ZABRZEGLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWEPOLSKATak
223SULARZ SŁAWOMIR1984KATOWICEPOLSKATak
224MICHALSKI MAREK1965RUDA ŚLĄSKAAMATORPOLSKATak
225WOZNIAK ROBERT1979KRAKÓWPOLSKATak
226JARKIEWICZ ANETA1972PORAJPOLSKATak
227PŁONKA KRZYSZTOF1974TARNOWSKIE GÓRYTKS KARATEPOLSKATak
228WOJTASZEK GRZEGORZ1976PIEKARY ŚLĄSKIESTRAŻ MIEJSKAPOLSKATak
229GLIK DARIUSZ1984SZYMISZÓWGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKATak
230PALKA ADAM1976BĘDZINPOLSKATak
231SZKOPKOWSKI DAWID1994BYTOMPOLSKATak
232CIESIOŁKA MARIAN1949BYTOMPOLSKATak
233TODLEBEN GRZEGORZ1963BYTOMPOLSKATak
234KUBIŚ MATEUSZ1997WIESZOWAPOLSKATak
235BALCERZAK BOGDAN1965BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
236SZANDECKI ADAM1982DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKATak
237MUSIOLIK BŁAŻEJ1988GLIWICEPOLSKATak
238AUGUSTYNIAK ANDRZEJ1961ZABRZEPOLSKATak
239WOJTASIŃSKI ROBERT1978BYTOMKLUB OTYŁYCH Z NADWAGĄPOLSKATak
240MĘDLEWICZ MARCIN1972CHORZÓWVIANATURA.PLPOLSKATak
241SWATEK MARIAN1969RADZIONKÓWAMATORPOLSKATak
242SARNECKI ADAM1983UJAZDPOLSKATak
243LICHWA EUGIENIUSZ1957GLIWICEPOLSKATak
244WOJCIESZCZAK MAREK1964ZABRZEPOLSKATak
245KWOCZAŁA ZYGMUNT1949SZAŁSZAPOLSKATak
246KOZDRA WIESŁAW1966TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
247CZYŻEWSKI DARIUSZ1972ŚWIĘTOCHŁOWICECZYŹYKIPOLSKATak
248CZYŻEWSKI BARTOSZ1997ŚWIĘTOCHŁOWICECZYŻYKIPOLSKATak
249GRĘDA ANDRZEJ1973KATOWICERAŚPOLSKATak
250SULKA PAWEŁ1974KATOWICEPOLSKATak
251SZMUKIER MARCIN1995KOZIEGŁOWYPOLSKATak
253MESJASZ KRZYSZTOF1980TARNOWSKIE GÓRYTKS KARATE TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
254SZATON MARIAN1960PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
255SMOŁUCHA ARTUR1986ZABRZEPOLSKATak
256SZPAKOWSKI SŁAWOMIR1982BYTOMPOLSKATak
257DZIDA TOMASZ1975RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
258BOCHENEK JAKUB1982CIESZYNPOLSKATak
259BEM BOŻENA1962PIEKARY ŚLĄSKIEREPREZENTACJA FIRMY VOIGT ZABRZEPOLSKATak
260MAZUR PIOTR1960PIEKARY ŚLĄSKIEREPREZENTACJA FIRMY VOIGT ZABRZEPOLSKATak
261WOJTEK PAWEŁ1994ZABRZEUKS OLIPMIA ZABRZEPOLSKATak
262PARTYKA MICHAŁ1981ŻYRARDÓW12TRI.PLPOLSKATak
263SZUBERT KRZYSZTOF1963BYTOMPOLSKATak
264GRUDNIEWSKA ALEKSANDRA1987JASTRZĘBIE-ZDRÓJDIETETYKJASTRZEBIE.PLPOLSKATak
265SWOBODA ANDRZEJ1997TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
266BORUSZEWSKA BEATA1979BYTOMPURE RUN TEAMPOLSKATak
267DYCZKA EWA1978BYTOMPOLSKATak
268KALUS TADEUSZ1959PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
269KLIMEK MATEUSZ1992BYTOMPOLSKATak
270NAZWALSKI MARCIN1982TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
271PIETRYSIAK STEFAN1960ZABRZEPOLSKATak
272NOWAK ARTUR1988SWIETOCHLOWICETG KOLIBA-PROGRESPOLSKATak
273TEMPKA MARZENA1969ZBROSŁAWICEPOLSKATak
274HELER MARIUSZ1976BYTOMPOLSKATak
275RYZIŃSKI TOMASZ1990BYTOMPOLSKATak
276GIERZKIEWICZ PATRYK1987CHORZÓWSILESIA RUNNERSPOLSKATak
277WILK MATEUSZ1982BYTOMPALIJANEKPOLSKATak
278GRZEGORZYCA MARCIN1984GIERAŁTOWICEŚLĄSKTak
279BŁASZCZYŃSKI MAREK1963KATOWICEHENIA-KATOWICEPOLSKATak
280STEFAŃCZYK ŁUKASZ1984KATOWICESILESIA RUNNERSPOLSKATak
281LUBOJAŃSKI MARCIN1987BYTOMPOLSKATak
282SKWORC GRZEGORZ1987SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKATak
283KUCHARCZYK BENEDYKT1958BORONÓWJEDNOŚĆ BORONÓWPOLSKATak
284ROLNIK REMIGIUSZ1967MIKOŁÓWPOLSKATak
285ŚMIESZKOŁ ANDRZEJ1983BYTOMPOLSKATak
286KOTOWICZ MAŁGORZATA1984ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLSKATak
287ULICZKA DARIUSZ1976BYTOMPOLSKATak
288KANTOROWSKA ANIA1986WOLAPOLSKATak
289ŚLĄZOK KRZYSZTOF1982BYTOMPOLSKATak
290ROŚ JAROSŁAW1980BYTOMPOLSKATak
291SIWEK DARIUSZ1966WYMYSŁÓWPOLSKATak
292MELKA-SIWEK JOANNA1968WYMYSŁÓWPOLSKATak
293CZUBA PRZEMYSŁAW1975ZABRZEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKATak
294GÓRA TOMASZ1971RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
295WALCZAK BARTŁOMIEJ1978BYTOMMMA CHALLENGERS ADRENA FIGHTERS TEAMPOLSKATak
296ŚWIDEREK ANDRZEJ1966ZABRZE-HELENKAPOLSKATak
297WYLĄG EUGENIUSZ1961BYTOMPOLSKATak
298GWÓŹDŹ JOLANTA1966WOLAAKB MARATON-WOLAPOLSKATak
299GWÓŹDŹ ANDRZEJ1963WOLAAKB MARATON-WOLAPOLSKATak
300JAWOREK JACEK1983ZABRZEOPEL ACTIVE TEAMPOLSKATak
301RUBINIEC ADAM1971SIEMIANOWICE ŚL.POLSKATak
302RUBINIEC NATALIA1978SIEMIANOWICE ŚL.POLSKATak
303RASAŁA DAWID1992JASTRZĘBIE-ZDRÓJDNBPOLSKATak
304OTTO MARCIN1988SIEMIANOWICEPOLSKATak
305BRONOWSKI DARIUSZ1977BYTOMPOLSKATak
306SOSNA ADRIAN1979RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
307ŻMIJEWSKI MACIEJ1985ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLSKATak
308PAŚ MARCIN1986BYTOMPARAFIA BOŻEGO CIAŁA W BYTOMIUPOLSKATak
309CZOPEK MIROSŁAW1961SKAŁKAPOLSKATak
310STOPAREK DARIUSZ1967BYTOMPOLSKATak
311KRAJEWSKI STANISŁAW1975BYTOMPOLSKATak
312LUKASCZYK MARIUSZ1978RUDA ŚLASKAPOLSKATak
313STROBA MICHAŁ1977PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
314PYZIK MAREK1963GLIWICEPOLSKATak
315PISKOR KAROLINA1983ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLSKATak
316GICZEWSKI GRZEGORZ1965BYTOMPOLSKATak
317GÓRA ZBIGNIEW1973DZIAŁOSZYNPOLSKATak
318GICZEWSKA MAGDA1991BYTOMPOLSKATak
319KWIECIŃSKI DONAT1962BĘDZINPOLSKATak
320KABASHI JAK1970ZABRZEPOLSKATak
321WANDOCH TYBERIUSZ1981GLIWICEPOLSKATak
322PITAS SABINA1978ROGOŹNIKROROŻNICCY ZAPIERDALACZEPOLSKATak
323GORCZYCKI ARKADIUSZ1984CHORZÓWHDEF BYTOMPOLSKATak
324DEJA KRZYSZTOF1957PIEKARY ŚLĄSKIEDRUŻYNA SZPIKUPOLSKATak
325STYCZEŃ GRZEGORZ1971BEDZINPOGORIA BIEGAPOLSKATak
326RUSEK WERONIKA1997KATOWICEPOLSKATak
327TEMPKA KRZYSZTOF1970ZBROSŁAWICEPOLSKATak
328LIPIECKI JACEK1980ŁAZISKA GÓRNEBBL MIKOŁÓWPOLSKATak
329DEC TOMASZ1977TYCHYPOLSKATak
330SZPITUN JERZY1966ZABRZERATOWNIK GÓRNICZY KWK BIELSZOWICEPOLSKATak
331WIDERA TADEUSZ1949CHORZÓWPOLSKATak
332WANAT WACŁAW1946WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKATak
333ZACZKOWSKI MICHAŁ1981GLIWICEFUCHS OIL TEAMPOLSKATak
334WÓJCICKA KATARZYNA1972GLIWICEFUCHS OIL TEAMPOLSKATak
335URBAŃCZYK GRZEGORZ1969SIEMIANOWICE SLĄSKIEPOLSKATak
336OPYD JAROSŁAW1988RADZIONKÓWPOLSKATak
337KANIA MICHAŁ1975RYBNIKPOLSKATak
338BĄK-CESARZ DAMIAN1974GLIWICEPOLSKATak
339ŁYSZCZARZ JACEK1967BYTOMPOLSKATak
340VALLEJO EDUARDO1985KRAKÓWHISZPANIATak
341PAWŁOWSKI JAKUB1990KOTULINPOLSKATak
342PAWŁOWSKI MAREK1960KOTULINPOLSKATak
343JAKUBEK GRZEGORZ1971ZABRZEPOLSKATak
344WILKOSZ TOMASZ1973ZABRZEFUCHS OIL TEAMPOLSKATak
345GRZEBIELUCH TOMASZ1975BYTOMPOLSKATak
346ZAPART ALEKSANDRA1990GLIWICEPOLSKATak
347SZELIGA TOMASZ1983BYTOMPOLSKATak
348KUCZ STEFAN1956STRZEBIŃKB.STRZELEC STRZEBIŃPOLSKATak
349PELIKAN ARTUR1994KŁOBUCKNGB KŁOBUCKPOLSKATak
350BIEGIESZ WITOLD1968BYTOMMIECHOWITZPOLSKATak
351STRICZEK MARCIN1978BYTOMALPMED.PLPOLSKATak
352STRZELEC RAFAŁ1990TYCHYPOLSKATak
353NIESTRÓJ TOMASZ1985SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKATak
354KACZMARSKI KRYSTIAN1981SIEMIANOWICEPOLSKATak
355ADAMCZYK MARIUSZ1976RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
356MAŚLANKA TOMASZ1972BYTOMKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
357PROKOP JAROSŁAW1971RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
358RAJDA ANETA1976KATOWICEKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
359SZESZKO DOROTA1962BYTOMKRSTKKF\'JASTRZĄB\'RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
360SZESZKO MAREK1964BYTOMKRSTKKF\'JASTRZĄB\'RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
361STEFAŃSKI MARIAN1965RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄBPOLSKATak
362WILIŃSKI ARKADIUSZ1977BYTOMTKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
363JUSZCZYK ARTUR1981RYBNIKPOLSKATak
364STARCZEWSKI GRZEGORZ1972CZĘSTOCHOWAPOLSKATak
365BIAŁOŃ JACEK1972BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
366WĄSZEWSKI ARKADIUSZ1987CHORZÓWPOLSKATak
367CZAJA STEFAN1976RADZIONKÓWPOLSKATak
368MICHALIK WOJCIECH1979POLSKATak
369ŁATA PIOTR1974ZABRZEPOLSKATak
370PAWELEC PAWEŁ1990SIEMIANOWICE ŚLĄSKIETRENUJTRIATHLON.PLPOLSKATak
371FORYSTEK BOGUSŁAW1987KATOWICEPOLSKATak
372RZENNO DAGMARA1973BYTOMDRUŻYNA FUNDACJI ISKIERKAPOLSKATak
373PASZEK MAREK1973TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
374DUŚ ARTUR1972CHORZÓWKOMPANIA WĘGLOWA S.A./KOK SP.Z O.O.POLSKATak
375KWAŚNIEWSKI TOMASZ1983ZABRZEPOLSKATak
376TKOCZ TYMOTEUSZ1992RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
377JARECKA MONIKA1980SIEMIANOWICE ŚL.POLSKATak
378BURZYŃSKI KONRAD1979TARNOWSKIE GÓRYTKS KARATE TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
379DEMBSKI ADAM1972BYTOMCZARNI BYTOMPOLSKATak
380DEMBSKI JANUSZ1978BYTOMAMATOR MIECHOWICEPOLSKATak
381KORNAGA ANDRZEJ1959KATOWICESOLIDARNOŚĆ KWK WUJEKPOLSKATak
382MACH PIOTR1987MYSZKÓWPOLSKATak
383KLYSZCZ PAWEŁ1990ŁAZISKA GÓRNEPOLSKATak
384RYGAS ROMAN1967BYTOMPOLSKATak
385BĄK MAREK1973TARNOWSKIE GÓRYSAVEPOL POLIURETANY SP. Z O.O.POLSKATak
386PASTUCHA MAREK1960KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLSKATak
387PASTUCHA KATARZYNA1993KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLSKATak
388PASTUCHA ANNA1958KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLSKATak
389ŚWISŁOCKI MARIUSZ1975BYTOMPOLSKATak
390KULIK WOJCIECH1979SWIETOCHLOWICEPOLSKATak
391MIŁEK RAFAŁ1973KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKATak
392BONK MIROSLAWA1993KALETYPOLSKATak
393POLAK KRZYSZTOF1968BYTOMPOLSKATak
394PASIK MARIA1987RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
395MUCHA CEZARY1977RADZIONKÓWSNE BYTOM BIEGAM Z JEZUSEMPOLSKATak
396NIESLER MARIAN1962BYTOMPOLSKATak
397STYCZEŃ JUSTYNA1983ZABRZEPOLSKATak
398MAŁAS DAMIAN1989SOSNOWIECPOLSKATak
399KOT EWELINA1988BYTOMPOLSKATak
400GRZESIOK WOJCIECH1979BYTOMKLUB WYSOKOGÓRSKI GLIWICEPOLSKATak
401JARCZYK JACEK1971CHORZÓWKLUB WYSOKOGÓRSKI GLIWICEPOLSKATak
402WIERZBICKA PAULINA1985DĄBROWA GÓRNICZASPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKATak
403SZKODA DARIUSZ1980RUDA ŚLĄSKALP-HP !!!POLSKATak
404SOKOŁOWSKI TOMASZ1976KRAKÓWPOLSKATak
405LENART MAREK1979ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKATak
406WIECZOREK ŁUKASZ1980BYTOMPOLSKATak
407URBAŃSKA JOANNA1982KATOWICEPOLSKATak
408BENNA ADRIANNA1995CHORZÓWPOLSKATak
409WIERUS JERZY1967CZĘSTOCHOWAPOLSKATak
410MRÓZ ŁUKASZ \"TAZO\"1980KIETRZKSKS \"GRYF\" KIETRZPOLSKATak
411JAKUBCZYK ŁUKASZ1992RADZIONKÓWPOLSKATak
412WYBRANIEC ANDRZEJ1950KIETRZGRYF KIETRZPOLSKATak
413MUZYK PATRYK1990KIETRZGRYF KIETRZPOLSKATak
414MUZYK PIOTR1970KIETRZGRYF KIETRZPOLSKATak
415KASZUBSKI MICHAŁ1989RADLINPOLSKATak
416MAJOWSKI LECH1971TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
417MUCHA ADAM1979RADZIONKÓWPOLSKATak
418PREFICZ ROBERT1973RADZIONKÓWPOLSKATak
419MARCOLA ŁUKASZ1977BYTOMPOLSKATak
420LANGROT JOANNA1982DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKATak
421STROMCZYŃSKI MACIEJ1968ZABRZEPOLSKATak
422SATERNUS JACEK1975ZABRZEPOLSKATak
423WAWRZYCZEK GRZEGORZ1968ZABRZERUNNING TEAM ZABRZEPOLSKATak
424TREFON MICHALINA1987PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
425KOCH ARTUR1970SOSNOWIECPOLSKATak
426MUSIAŁ GRZEGORZ1979BYTOMPOLSKATak
427PAPAŁA EDWARD1977MIASTECZKO ŚLĄSKIEPOLSKATak
428ANTOLAK EDWARD1951KATOWICETKKF CZELADŹ SATURNPOLSKATak
429URBANIAK ADAM1986KNURÓWPOLSKATak
430KALEJA MATEUSZ1982MIASTECZKO ŚLĄSKIEPOLSKATak
431SZCZECIŃSKI MACIEJ1982GLIWICEPOLSKATak
432STEFANIAK ANDRZEJ1978DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPOLSKATak
433MĘDRECKA ELŻBIETA1983BYTOMPOLSKATak
434RYSZKA DARIUSZ1992ZABRZEUKS OLIMPIA ZABRZEPOLSKATak
435DZIEWIOR MAREK1969MIASTECZKO ŚLĄSKIEPOLSKATak
436SEGIET PAWEŁ1979BYTOMPOLSKATak
437GÓRA MAREK1967TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
438TRZECIAK ADAM1979ZABRZEBUJINKAN DOJOPOLSKATak
439STAROSTKA ANDRZEJ1948KĘDZIERZYN-KOŹLENIEZNISZCZALNI KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKATak
440GĘBSKI ANDRZEJ1975SLĄSKIEMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
441BUDZISZ KRZYSZTOF1977BYTOMCZARNI BYTOMPOLSKATak
442ZAWIŚLAK MARIUSZ1970POLSKATak
443HORZELA WOJTEK1977RADZIONKÓWSSW RADZIONKÓWPOLSKATak
444PASAMONIK OLGA1982SIEMONIAMORSY Z CHECHŁA RODEMPOLSKATak
445WIECHA WITOLD1973DZIAŁOSZYNPOLSKATak
446TODLEBEN ŁUKASZ1984BYTOMPOLSKATak
447METYK TADEUSZ1972GLIWICEPOLSKATak
448BABIUK MARIUSZ1972BYTOMPOLSKATak
449PACZKOWSKI ROBERT1983SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPIEROŃSKIE HANYSYPOLSKATak
450BRZÓZKA NORBERT1974DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPOLSKATak
451AUGUSTYNIAK PIOTR1969CHORZÓWPOLSKATak
452BRZENCZEK MICHAŁ1971GLIWICEPOLSKATak
453WRÓBLEWSKI ŁUKASZ1993POLSKATak
454WRÓBLEWSKI PRZEMYSŁAW1987NAKŁO ŚLĄSKIEPOLSKATak
455MROZEK MAREK1970KOTULINOSP KOTULINPOLSKATak
456BYTNIEWSKI DAREK1977KATOWICEPIEROŃSKIE HANYSYPOLSKATak
458CHRZAN PATRYK1983ŚWIDNICAPOLSKATak
459RYZIŃSKA ANETA1975GLIWICEPOLSKATak
460POZOWSKI WŁODZIMIERZ1952KATOWICEEKOINSTALPOLSKATak
461POZOWSKI JAN1985KATOWICEPOLSKATak
462MILER-WALCZAK MONIKA1976MIĘDZYRZECZE DOLNEPOLSKATak
463BORECKA-LESZCZUK DOROTA1977BYTOMPURE TEAM RUNPOLSKATak
464STAŃCZYK TOMASZ1972KALETYPOLSKATak
465STAŃCZYK AGNIESZKA1978KALETYPOLSKATak
466MACHEJ MICHAL1980CIESZYNPOLSKATak
467SZEWERDA HANNA1978BYTOMPOLSKATak
468DROŹDZIEL WOJTEK1977NAKŁO ŚLĄSKIEPOLSKATak
469KOWALCZYK TOMASZ1982GLIWICEFC 24 GLIWICEPOLSKATak
470SZYBURSKI STANISŁAW1969ZABRZETRAWIPOL-AZPOLSKATak
471FLOREK NORBERT1987SOSNOWIECPOLSKATak
472ROCZEK WOJCIECH1977PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
473SOBIERAJ ANDRZEJ1973KUŹNIA RACIBORSKAOPEL ACTIVE TEAMPOLSKATak
474FLASIŃSKI MICHAŁ1984GLIWICEGLIWICEPOLSKATak
475GRAD MICHAŁ1982GLIWICEBIEGAMWGLIWICACH.PL-BIEGAMYZSERCEM.PLPOLSKATak
476ZIĘTEK GRZEGORZ1975BYTOM-MIECHOWICEBYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZEPOLSKATak
477BRZEZINA BARTOSZ1983BYTOMPOLSKATak
478OPYD GRZEGORZ1977TARNOWSKIE GÓRYPIECZĄTKA POLSKAPOLSKATak
479ZYBURA PAWEŁ1979POZNAŃPOLSKATak
480NITECKI DAMIAN1980BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
481MAZUR PRZEMYSŁAW1981BYTOMPOLSKATak
482PODGÓRSKI BARTOSZ1979POLSKATak
483BULANDA JAKUB1977CHORZÓWPOLSKATak
484HERCOG ŁUKASZ1985WILCZAFUCHS OIL TEAMPOLSKATak
485KLIMEK TOMASZ1977TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
486JAKBIK ALEKSANDRA1983KATOWICEBULLULA TEAMPOLSKATak
487FOJCIK-PUSTELNIK KAROLINA1979USTROŃPOLSKATak
488UCHAŃSKI RADOSŁAW1971BYTOMPOLSKATak
489KĘPSKI MARCIN1979BYTOMPOLSKATak
490BUDZYŃSKA IWONA1986BYTOMKADRA BOBREK-CENTRUMPOLSKATak
491WINKLER MICHAŁ1989BYTOMKADRA BOBREK-CENTRUMPOLSKATak
492FLOREK ANNA1979GLIWICEPOLSKATak
493KOCIELSKA ANNA1987GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPOLSKATak
494JEŚKO PIOTR1991TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
495WAWSZCZYK AGATA1985BYTOMSAINT-GOBAIN SQUADPOLSKATak
496WUWER ANDRZEJ1974RYBNIKTEAM FUCHSPOLSKATak
497BĄBKA TOMASZ1981BYTOMPOLSKATak
498GRUND MAREK1989STRZEBIŃMARATONYPOLSKIE.PL TEAMPOLSKATak
499DUDA PAWEŁ1990BOGUCHWAŁOWICEPOLSKATak
500DYCZKA ROBERT1975BYTOMPOLSKATak
501GRUDNIEWSKI PATRYK1991JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKATak
502SIWCZYK ROBERT1989BYTOMBEZ KLUBUPOLSKATak
503KRZAK ROBERT1964GLIWICEAUTHOR BICYCLESPOLSKATak
504GABRYEL DANUTA1963BYTOMPOLSKATak
505BUJAK DOMINIK1997ZABRZEPOLSKATak
506KAJEWSKA ALEKSANDRA1972CHORZÓWPOLSKATak
507BUJAK MATEUSZ1990ZABRZEPOLSKATak
508BOŻEK-BANDURA MARTA1983KATOWICEPOLSKATak
509PTAK MICHAŁ1986DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPOLSKATak
510NIEDBAŁ PAWEŁ1985DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPOLSKATak
511KARDYKA JACEK1996RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
512BLAZY-WOLSKA ALEKSANDRA1973BYTOMPOLSKATak
513KURZEJA ŁUKASZ1979RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
514KRUPOWIES TOMASZ1976BYTOMPOLSKATak
515BŹDZIUŁA MARCIN1989BYTOMPOLSKATak
516KAMIŃSKI PAWEŁ1984CZĘSTOCHOWAPOLSKATak
517PRZYŁUDZKI JANUSZ1952MIKOŁÓWBIEGATON MIKOŁÓWPOLSKATak
518ZACHARSKI DAMIAN1983MYSZKÓWZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLSKATak
519RYBITW ŁUKASZ1977BYTOMPOLSKATak
520SŁOMIANY ŁUKASZ1978MYSŁOWICEAMATORPOLSKATak
521SZCZOT RENATA1971BYTOMPOLSKATak
522SZCZOT KRZYSZTOF1970BYTOMPOLSKATak
523ANGRY ARKADIUSZ1979KLUCZBORKROOTS ROCK REGGAEPOLSKATak
524ZACZYK MARCIN1971CHORZÓWPOLSKATak
525ZACZYK MONIKA1971CHORZÓWPOLSKATak
526KLEIN EWA1954RYBNIKZSE-U RYBNIKPOLSKATak
527NIESZPOREK ADAM1976GLIWICEPOLSKATak
528ŻŁOBIŃSKI JAKUB1986BYTOMPOLSKATak
529STANIK BARTOSZ1990BYTOMPOLSKATak
530RZEMIENIECKI JAKUB1985BYTOMPOLSKATak
531FOIT KRZYSZTOF1988BYTOMPOLSKATak
532LATOS MARCJAN1971TĄPKOWICEPOLSKATak
533DUDA DOROTA1985BYTOMPOLSKATak
534NOWAKOWSKI DAMIAN1976RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
535ŁUKSZA DARIUSZ1973BYTOM-MIECHOWICEPOLSKATak
536MISIEWICZ NATALIA1989CHORZÓWPOGORIA BIEGAPOLSKATak
537ŁYSZCZARZ MACIEJ1974BYTOMPOLSKATak
538JANDZIOŁ MARCIN1982BYTOMPIEKARNIA-CUKIERNIA KLIMZA BYTOMPOLSKATak
539OLSZEWSKA PATRYCJA1992MIERZĘCICEPOLSKATak
540KULISZ MICHAŁ1979BYTOMPOLSKATak
541BAGAN GRZEGORZ1974GLIWICEPOLSKATak
542WAŁEJKO MAGDALENA1981GLIWICEAKT WATRAPOLSKATak
543LATACZ TOMASZ1973BYTOMPOLSKATak
544TOKARZ WOJCIECH1991ZABRZEPOLSKATak
545SZMIGIEL BARTŁOMIEJ1984TYCHYPER ASPERA AD ASTRAPOLSKATak
546JAWORSKI MICHAŁ1980SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBYTOM.SLASK.PLPOLSKATak
547SMAKOSZ WOJCIECH1964CHORZÓWUKS LIDER KATOWICEPOLSKATak
548NOWACKI MARCIN1971NIEBOROWICEPOLSKATak
549MARYNIAK PIOTR1977BYTOMPOLSKATak
550KRYŃSKI GRZEGORZ1986TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
551JĘDRYCHA BOŻENA1976RYBNIKPOLSKATak
552KRUPA MARCIN1994BYTOMPOLSKATak
553IMAŃSKI GRZEGORZ1972BYTOMPOLSKATak
554SCHINDLER SEBASTIAN1979ZABRZERUNNING TEAM ZABRZEPOLSKATak
555GÓRYŃSKI RAFAŁ1991RYBNIKPOLSKATak
556MIGOŃ WOJCIECH1978KATOWICEPOLSKATak
557SZYDA MAREK1981TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
558PLUSKOTA HENRYK1958PRASZKANEAPCO-PRASZKAPOLSKATak
559KONIECZNY ADAM1989MIĘDZYŚWIEĆISTA BIEGAMYPOLSKATak
560SCHITTEK ARTUR1988BYTOMPOLSKATak
561MOKRY GRZEGORZ1985NOWE CHECHŁOPOLSKATak
562MEJER KRZYSZTOF1969BYTOMPOLSKATak
563HOLONA WOJCIECH1967RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLSKATak
564ŻYMEŁKA EUGENIUSZ1972ORNONTOWICEPOLSKATak
565WIEWIÓRA PIOTR1979BYTOMPOLSKATak
566PODOLSKI BARTŁOMIEJ1978TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
567TYCZKA ADAM1981RADZIONKÓWPOLSKATak
568SMYK ROBERT1971GLIWICEOTK RZEŻNIKPOLSKATak
569KOCHEL JACEK1976ZABRZEPOLSKATak
570SYDA ANDRZEJ1969PIEKARY ŚLĄSKIESZ&S TEAMPOLSKATak
571AUGUSTYNEK LESZEK1966ZAKOPANEPOLSKATak
572KUŻAJ ANTONI1960TYCHYMESSERPOLSKATak
573CICHOŃ RAFAŁ1981BYTOMOSP SUCHA GÓRAPOLSKATak
574FRANOSZ ELA1966ZABRZEPOLSKATak
575GAWRYJOLEK JACEK1977GLIWICEPOLSKATak
576ULFIK JERZY1959ZABRZEDŁUGOBIEGACZEPOLSKATak
577WYSOCKI TOMASZ1972RYBNIKOKRMBD TRUCHTEM PO OCHAJOPOLSKATak
578DUDEK DARIUSZ1963BYTOMCHOPCYSZERYFAPOLSKATak
579BORKOWSKI MARCIN1979CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLSKATak
580LISOWICZ MARIUSZ1974RUDA ŚLASKAPOLSKATak
581GRYGIEL MATEUSZ1996RUDA ŚLĄSKATL POGOŃ RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
582GRYGIEL ANNA1972RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
583MURA TOMASZ1977RYBNIKPOLSKATak
584MURA JOLA1973RYBNIKPOLSKATak
585BOROWIK PIOTR1962CZĘSTOCHOWAPOLSKATak
586PATSCHEK GRZEGORZ1974BYTOMPOLSKATak
587BIAŁAS ANDRZEJ1970BYTOMBIEGAMYZSERCEMPOLSKATak
588RÓŻKOWSKI ANDRZEJ1959BYTOMPOLSKATak
589STACHURSKA ANNA1993KATOWICEPOLSKATak
590KOŁODZIEJ BARTŁOMIEJ1989KĘTYPOLSKATak
591KUBALA RADOSŁAW1994ZABRZEPOLSKATak
592WAJDA PIOTR1985ORNONTOWICEBBL MIKOŁÓWPOLSKATak
593KOPEĆ SEBASTIAN1982ZABRZEKRT KIPKETER RACING TEAMPOLSKATak
594CZARNIK-PECIAK ALEKSANDRA1972PRZEZCHLEBIEPOLSKATak
595CZARNIK JACEK1947SZAŁSZAPOLSKATak
596NASIENIAK-CZECH ANNA1977GLIWICEPOLSKATak
597GOTSZLICH ŁUKASZ1996TARNOWSKIE GÓRYGRUPA BIEGOWA GWAREKPOLSKATak
598PĘCIKIEWICZ MAREK1979GLIWICEPOLSKATak
599JĘDRYCHA ARTUR1975DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKATak
600MOCEK ROMAN1960CHUDÓWPOLSKATak
601BRODALA JANUSZ1976GLIWICEPOLSKATak
602CZARNOŻYŃSKI ALEKSANDER1964GLIWICEGTT-INTERPROJEKTPOLSKATak
603PEREK JUSTYNA1983GLIWICEGTT-INTERPROJEKTPOLSKATak
604ROSIN RYSZARD1958GLIWICEPOLSKATak
605HANO JAN1947GLIWICEPĘDZIWIATR GLIWICEPOLSKATak
606ZAKRZEWSKI JACEK1963DANKOWICEPOLSKATak
607HORZELA TOMASZ1976PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
608KOZAK PRZEMYSŁAW1983ZABRZEZABRZAŃSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWEPOLSKATak
609JAVADI LEILA1986ZABRZEZABRZAŃSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWEANGLIATak
610VYTLACIL BARTŁOMIEJ1976WARSZAWAPOLSKATak
611BURY ANDRZEJ1956BLACHOWNIAKKTA BLACHOWNIAPOLSKATak
612SPYRA EWA1973BYTOMPOLSKATak
613KŁUJSZO KAROL1981BYTOMPOLSKATak
614DYRAGA MARCIN1975GLIWICESAINT-GOBAIN SQUADPOLSKATak
615MUCHA RAFAŁ1976DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKATak
616WIĘCH MARIUSZ1976OPOLEPOLSKATak
617WRÓBEL RAFAŁ1986RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
618MATEJA MIROSŁAW1967TARNOWSKIE GÓRYOŚRODEK SPORTOWY ALTISPOLSKATak
619ŻOCHOWSKI LESZEK1970GLIWICEPOLSKATak
620TRZEWIK WOJCIECH1977KATOWICEZABIEGANE PIOTROWICEPOLSKATak
621ZIEMECKI GRZEGORZ1982BYTOMPOLSKATak
622ZIEMECKA RENATA1961BYTOMPOLSKATak
623ŚRODA JANUSZ1961TARNOWSKIE GÓRYSPARTANIE DZIECIOMPOLSKATak
624DUDEK JAN1950TARNOWSKIE GORYPOLSKATak
625SZECÓWKA ANETA1979BISKUPICEPOLSKATak
626SZYMURA GRZEGORZ1971LESZCZYNYLESZCZYNYPOLSKATak
627CIENIAWSKA EWA1980BYTOMPOLSKATak
628FOLUSIAK MARCIN1973KATOWICEFUNDACJA ISKIERKAPOLSKATak
629LASKOWSKI TOMASZ1979GLIWICEFC 24POLSKATak
630LASKOWSKA KATARZYNA1976GLIWICEFC 24POLSKATak
631PITAS ANDRZEJ1976ROGOŹNIKROGOŻNICCY ZAPIERDALACZEPOLSKATak
632SZCZYRBA ANNA1981PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
633KROSNY PIOTR1983MIKOŁÓWPOLSKATak
634PILCH-NANOWSKA AGNIESZKA1977GLIWICEPOLSKATak
635KASPEREK JAKUB1996BYTOMKS GÓRNIK BYTOMPOLSKATak
636MROKWA JACEK1974BYTOMPOLSKATak
637MROKWA RADEK1979BYTOMPOLSKATak
638SIKORA ALICJA1952BIELSKO BIALASPRINT BIELSKO BIALAPOLSKATak
639FLORECKI ANDRZEJ1955GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPOLSKATak
640SZCZERBA IZABELA1985SOSNOWIECOPEL ACTIVE TEAMPOLSKATak
641NIEDBAŁ ŁUKASZ1981GLIWICEGTT - INTER PROJEKTPOLSKATak
642KRZYWICKI JAN1954GLIWICEPOLSKATak
643BERESZKO WALDEMAR1952SOSNOWIECTKKF MOSIR CZELADŹPOLSKATak
644IMIOŁCZYK TOMASZ1975BYTOMPOLSKATak
645MAINKA LOTARIUSZ1993KSIĘŻY LASPOLSKATak
646KOWALSKI ZBIGNIEW1978BYTOMHEROSI JEZUSAPOLSKATak
647JONKOWSKI MARCIN1977BYTOMPOLSKATak
648DĄBEK TOMASZ1990TARNOWSKIE GÓRYASICS SOSNOWIECPOLSKATak
649KRUZEL TOMASZ1977ZAWIERCIEPOLSKATak
650SUTKOWSKI JAN1979POLSKATak
651WIECZOREK KRYSTIAN1984PIEKARY ŚLĄSKIESP KATOWICEPOLSKATak
652MICHALEC MARIUSZ1988BYTOMPOLSKATak
653PAC JAN1962BYTOMPOLSKATak
654ZAPART ADAM1986BYTOMPURE TEAM RUNPOLSKATak
655SZYDA KRZYSZTOF1978TARNOIWSKIE GÓRYXXXXPOLSKATak
656MIKOŁAJCZYK BRYGIDA1967SIEMIANOWICE SLĄSKIEPOLSKATak
657CEREMUGA MATEUSZ1991MIKOŁÓWBBL MIKOŁÓWPOLSKATak
658JAROSZ MARIAN1953MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPOLSKATak
659JANICKI MICHAŁ1987BYTOMPOLSKATak
660BONCOL WOJCIECH1983RADZIONKÓWPOLSKATak
661MAKSYMIAK MATEUSZ1990BYTOMPOLSKATak
662ZAPIÓR MAREK1963BYTOMZETPOLSKATak
663BUCŁAW MARCIN1984TARNOWSKIE GÓRYGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
664SPOREK JERZY1964BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
665SPOREK TOMASZ1994BYTOMPOLSKATak
666OLSZYNA TOMASZ1977BYTOMPOLSKATak
667BANERT BEATA1981TARNOWSKIE GÓRYSG SQUADPOLSKATak
668ŻUREK PIOTR1974TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
669BRATEK ŁUKASZ1976GLIWICEPOLSKATak
670KAPERA JACEK1974ZABRZEPOLSKATak
671JONDERKO ŁUKASZ1981TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
672MICHALAK MARCIN1975SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKATak
673SZYDA TOMASZ1973TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
674CICHOŃ MARCIN1973KATOWICEPOLSKATak
675PATSCHEK KRZYSZTOF1967BYTOMPOLSKATak
676RAWŁUSZEWICZ WALDEMAR1966ZABRZEASTERINAPOLSKATak
677WIRA MARIUSZ1973BOREK WIELKOPOLSKIKB MIŚ BOREK WLKP.POLSKATak
678MUSZYNSKI MAREK1974KATOWICERISE&SHINEPOLSKATak
679BATKO JANUSZ1974GLIWICEPOLSKATak
680SZWEBLIK KRZYSZTOF1974ZABRZEPOLSKATak
681WARCHOŁ ŁUKASZ1981CIESZYNPOLSKATak
682CYL MICHAL1985TARNOWSKIE GÓRYPORSCHE RUDA SLASKAPOLSKATak
683KACZMAREK ROBERT1989ZABRZEPOLSKATak
684KWIECIŃSKI MICHAŁ1989SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESAMOSPONSORING SP. Z O.O.POLSKATak
685NOCOŃ ADAM1977ZABRZEPOLSKATak
686MORDYŃSKI BARTŁOMIEJ1994ZABRZEUKS OLIMPIA ZABRZEPOLSKATak
687TYCZKA WOJCIECH1993RADZIONKÓWPOLSKATak
688TYCZKA GABRIEL1962RADZIONKÓWPOLSKATak
689SIKORA MICHAŁ1977GLIWICEMARVEL HEROES GLIWICEPOLSKATak
690COPA RYSZARD1980CHORZÓWTRIBMPOLSKATak
691GIEROŃ BARTOSZ1992RACIBÓRZPOLSKATak
692SARNEK JAROSŁAW1969RUDAWANIELEPICE TEAMPOLSKATak
693CHWISTEK KATARZYNA1980ZABRZEPOLSKATak
694GUZDEK TOMASZ1982BYTOMPAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA BYTOMPOLSKATak
695HOLOPA PAWEŁ1990ŚWIĘTOCHŁOWICEPSP BYTOMPOLSKATak
697PIEŁOT MACIEJ1982BORONÓWKM PSP BYTOMPOLSKATak
698DROŹDZIEL RAFAŁ1979ŚWIERKLANIECPOLSKATak
699URBANIK JÓZEF1981BYTOMPSP BYTOMPOLSKATak
700SZEWCZYK 1998R ROBERT1997ŚWIERKLANIECPOLSKATak
701ZIELIŃSKA KINGA1973KOŚCIANOKFIR ŚMIGIELPOLSKATak
702ZIELIŃSKI SZYMON1974STARE OBORZYSKAPOLSKATak
703MARCINKIEWICZ KRZYSZTOF1965BYTOMPOLSKATak
704KŁYSZ BARTŁOMIEJ1982BYTOMPOLSKATak
705SZUSTAK MAREK1983CHORZÓWNIGHT RUNNERS ŚLĄSKPOLSKATak
706PEŁKA DANIEL1980BYTOMMICKIEWICZ KATOWICEPOLSKATak
707PIEKAREC CZESŁAW1939TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
708MILIK DAGMARA1987CHORZÓWPOLSKATak
709STARON SYLWESTER1970ZABRZEPOLSKATak
710NOWAKOWSKI ZENON1959ZABRZEPOLSKATak
711KISIELEWICZ RAFAŁ1976BYTOMPOLSKATak
713UKRAINSKI GRZEGORZ1972KĘDZIERZYN-KOŹLEBIEGAM BO LUBIEPOLSKATak
714TOMASZEWSKI ŁUKASZ1991TARNOWSKIE GÓRYGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
715DANCH ADAM1963KATOWICEPOLSKATak
716BROEN BARTOSZ1971BĘDZINŁAWECZKA WILKOWYJEPOLSKATak
717PRACKA DANUTA1984MIASTECZKO ŚLĄSKIEPOLSKATak
718PRACKI DARIUSZ1979MIASTECZKO ŚLĄSKIEPOLSKATak
719GŁĄB MARIOLA1986GLIWICEPOLSKATak
720SZEWCZYK DAWID1984BYTOMPOLSKATak
721PRÓŻNY DARIUSZ1971BYTOMPOLSKATak
722NOWAK MACIEJ1973BYTOMPOLSKATak
723MATYSZCZAK ROMAN1964KŁOBUCKNGB KŁOBUCKPOLSKATak
724ŁACNY SEBASTIAN1985BRZESZCZE5 BATALION DOWODZENIAPOLSKATak
725WIECZOREK TOMASZ1977BOBROWNIKIPOLSKATak
726MAGDA KAZIMIERZ1964KRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWPOLSKATak
727FILIPCZAK DARIUSZ1968STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKATak
728SZWAJNOCH PIOTR1978WIELOWIEŚPOLSKATak
729MARKOWSKI PRZEMYSŁAW1991BYTOMPOLSKATak
730JĘDRYSZCZAK WITOLD1971KŁOBUCKNGB KŁOBUCKPOLSKATak
731JĘDRYKA PAWEŁ1971CHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLSKATak
732BAŃKOWSKI ANDRZEJ1975BYTOMPOLSKATak
733NEUMAN GRZEGORZ1983BYTOMPOLSKATak
734HYŻY PIOTR1980TARNOWIECPOLSKATak
735RYRKO PIOTR1983RADZIONKÓWPOLSKATak
736MIARA MACIEJ1991BYTOMPOLSKATak
737KANDZIORA ROBERT1981PANIÓWKIPOLSKATak
738JASIŃSKI DAMIAN1978TARNOWSKIE GÓRYTANIEBLACHY.PLPOLSKATak
739SELWET ADAM1970BYTOMPOLSKATak
740JACEK MAŁGORZATA1996PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
741JACEK MAREK1963PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
742MACHNIK ARTUR1985RYBNIKPOLSKATak
743WYBRANIEC TOMASZ1984BYTOMPOLSKATak
744SZATON BOGUSŁAW1969CZELADŹPOLSKATak
745WIŚNIEWSKI DANIEL1973TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
746KOZIEŁ KAMIL1986DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKATak
747MISZCZUK MARCIN1978POLSKATak
748KANDZIA KRZYSZTOF1985TWORÓGPOLSKATak
749ZIMAŁA MIROSŁAW1971RUDA ŚLĄŚKAJAWM RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
750KRASNODĘBSKI ROBERT1975BYTOMSAINT-GOBAIN SQUADPOLSKATak
751OLIWA KATARZYNA1985RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
752SZEREMETA ADAM1978RUDA ŚLĄSKANESTLÉ WELLNESS RUNNERPOLSKATak
753SZEREMETA GRZEGORZ1976RADZIONKÓWPOLSKATak
755KURZEJA ADAM1974CHORZÓWPOLSKATak
756WOJTAS ANDRZEJ1988CHORZÓWSILESIA RUNNERSPOLSKATak
757SERAFIN DARIUSZ1966ZAKOPANETG.SOKÓŁ ZAKOPANEPOLSKATak
758CESARZ SZYMON1979BĘDZINVOIGTPOLSKATak
759CHMIEL WOJCIECH1969OLKUSZPOLSKATak
760WALTER MARCIN1975WIESZOWAPOLSKATak
761ŁĘSKI ŁUKASZ1971BYTOMPOLSKATak
762SAJDOK ŁUKASZ1985BYTIMPOLSKATak
763SZULC MARIA1993PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
764RYCHLIK SŁAWOMIR1982CYNKÓWWYBOROWEJPOLSKATak
765CICHOŃSKI DAMIAN1977BĘDZINPOLSKATak
766FYSZ KAROLINA1993BYTOMSKLEPBIEGACZA.PLPOLSKATak
767KLUZA DAWID1989GNIAZDÓWPOLSKATak
768SZULC ANNA1987PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
769RYSIOK MARCIN1982SIEMIANOWICE ŚLKM PSP SIEMIANOWICE ŚLPOLSKATak
770PYKA ROBERT1989BYTOMPOLSKATak
771PYSZKA ADRIAN1974ZABRZEPOLSKATak
772BANEK KRZYSZTOF1984RADZIONKÓWRTSK RADZIONKÓWPOLSKATak
773RUBAN RAFAŁ1975TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
774WALCZAK ADRIAN1988PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
775NAGOLSKI KAROL1978BYTOMPOLSKATak
776BIELICKI MIROSŁAW1975BYTOMPOLSKATak
777PIRAS CLAUDIO1980ZABRZEWŁOCHYTak
778SPINTZYK ANDRZEJ1986BYTOMAKT WATRAPOLSKATak
779SPINTZYK ŁUKASZ1986BYTOMAKT WATRAPOLSKATak
780MUSKAŁA GRZEGORZ1965PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
781SMOCZYŃSKI ARTUR1986RADZIONKÓWOPPPOLSKATak
782GOŁĘBIOWSKI FILIP1993BYTOMPOLSKATak
783ŁĘCZYCKI PAWEŁ1993RADZIONKÓWPOLSKATak
784MUDY MICHAŁ1976KATOWICEPOLSKATak
785RODKO MAREK1963SOSNOWIECAROMA DAY SPA CIESZYNPOLSKATak
786STILLER KAROL1984KUSIĘTAKARROOLLOOPOLSKATak
787SOTTOR GRZEGORZ1986BYTOMAROMA DAY SPAPOLSKATak
788TYRAŁA TOMASZ1992ZABRZEPOLSKATak
789BOGACKI MARCIN1980PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
790HADASZ EWA1972ZABRZEPOLSKATak
791WERECKI DARIUSZ1967STARCZAFREELANCERPOLSKATak
792KOBIERSKI SZYMON1973SOSNOWIECPOLSKATak
793BADOWIEC MAGDALENA1980TARNOWSKIE GÓRYGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
794POTOCKI PIOTR1981PRZEMYŚLPOLSKATak
795NIEPSUJ TOMASZ1970BYTOMPOLSKATak
796HOWANIEC-SIWEK ANNA1983RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
797DZIDA RYSZARD1963BYTOMPOLSKATak
798PARTYKA ADAM1990BYTOMPOLSKATak
799JAKUBIAK MARIUSZ1974CZELADŹPOLSKATak
800MATEJA JACEK1958NAKŁO ŚLĄSKIEPOLSKATak
801BAŃSKA PATRYCJA1988BYTOMPOLSKATak
802FUDALEJ PIOTR1970ZAKOPANET.G SOKOL ZAKOPANEPOLSKATak
803SZCZUKA PATRYK1993BYTOMPOLSKATak
804JOCHLIK MAREK1974RADZIONKÓWPOLSKATak
805OKAJ KRZYSZTOF1984TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
806BŁASZCZAK ANDRZEJ1961KOŚCIELISKOTG SOKÓŁ ZAKOPANEPOLSKATak
807WĘZIK WOJCIECH1972BYTOMDOMOWY KOŚCIÓŁPOLSKATak
808KASPRZYK MARCIN198141-819POLSKATak
809POCHAŁA WOJCIECH1980BYTOMPOLSKATak
810BIL JANUSZ1953PRASZKANEAPCO PRASZKAPOLSKATak
811DUDEK SEBASTIAN1995HUTA KOMOROWSKAMKS STAL NOWA DĘBAPOLSKATak
812SAJEWICZ MICHAŁ1985ZABRZEPOLSKATak
813ZIMOŃCZYK MICHAŁ1983GLIWICEPOLSKATak
814SZEWCZYK BARTLOMIEJ1984RYBNIKBEZ KLUBOWYPOLSKATak
815BEDNAREK MARCIN1996GLIWICEUKS OLIMPIA ZABRZEPOLSKATak
816GODZICH ŁUKASZ1984BYTOMPOLSKATak
817GOIK MAGDALENA1971BYTOMPOLSKATak
818WYSOCKI MATEUSZ1995BYTOMMKS-MOSM BYTOMPOLSKATak
819SIKORA STEFAN1949BIELSKO BIALASPRINT BIELSKO BIALAPOLSKATak
820WYLECIAŁ DOROTA1960KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPOLSKATak
821MIKOŁAJCZYK PIOTR1940BĘDZINTKKF CZELADZPOLSKATak
822TYCHANOWICZ ADAM1992PIEKARY ŚLĄSKEPOLSKATak
823ZACZYK ANDRZEJ1979PANIÓWKIPOLSKATak
824PIEKORZ WALDEMAR1959ZBROSŁAWICEPOLSKATak
825FIEDEŃ STANISŁAW1966BYTOM"CZARNI" BYTOMPOLSKATak
826BORAL DARIUSZ1974CZĘSTOCHOWAPOLSKATak
827ILNICKA-ŁOZA ALEKSANDRA1975BYTOMPOLSKATak
828ŁOZA WOJCIECH1971BYTOMPOLSKATak
829PATERAK ŁUKASZ1996GOŚCIĘCINPOLSKATak
830ULFIK MARTA1989ZABRZEDŁUGOBIEGACZEPOLSKATak
831RAKSZAWA KRZYSZTOF1972M. RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
832BDZIONEK JOLANTA1980WIELOWIEŚPOLSKATak
833CWYNAR DANUTA1981KATOWICEAKT WATRAPOLSKATak
834RADECKA-ZAJĄC SANDRA1987CZĘSTOCHOWAPOLSKATak
835GUZOWSKA SABINA1981BYTOMPOLSKATak
836RYBICKI ŁUKASZ1981SIEMIANOWICEPOLSKATak
837ZDZIEBLIK HENRYK1988BYTOMPOLSKATak
838KMIECIK ARTUR1980KATOWICEOLSZYNKA OŁPINYPOLSKATak
839JĘDRASIAK TOMASZ1977CZĘSTOCHOWAPOLSKATak
840SLUPINA MACIEJ1984GLIWICEPOLSKATak
841POREMBA PAWEŁ1980CHORZÓWPOLSKATak
842SPYRA MAGDALENA1979PORĘBAPOLSKATak
843BEŁC SEBASTIAN1973BYTOMOPEL ACTIVE TEAMPOLSKATak
844MAZUR MARCIN1979PSARYTKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKATak
845RUSEK JANUSZ1956BYTOMPOLSKATak
846SZOŁTYSIK - KACZMAREK KATARZYNA1984BYTOMPolskaTak
847TIMOSZUK JAROSLAW197416GMINA STRZELCE OP. -ZK2 STRZELCE OP.POLSKATak
848WANTUCH PIOTR1972GŁUCHOŁAZYINDYWIDUALNIEPOLSKATak
849HAZY KASIA1979OTMUCHÓWPOLSKATak
850JANOTA TOMASZ1973SIEMONIAAROMADAYSPAPOLSKATak
851KOZAK MAREK1964BYTOMPolskaTak
852STRYCHARZ BOGDAN1977OPOLEPolskaTak
853JANUSZKIEWICZ MICHAŁ1980SOSNOWIECPolskaTak
854NOWAK AGNIESZKA1979SOSNOWIECPOGORIA BIEGAPOLSKATak
855LITWIN SŁAWOMIR1976SOSNOWIECPOLSKATak
856SKRZYPCZAK MIROSŁAW1977KNURÓWPolskaTak
857PYKA MARCIN1991BYTOMPolskaTak
858JÓSKOWSKI RAFAŁ1976RUDA ŚLĄSKAALEDOM NIERUCHOMOŚCIPolskaTak
859SOJDA ADAM1979GLIWICEPolskaTak
860HADASZ JAROSŁAW1970ZABRZEPolskaTak
861BRZOZOWSKA TERESA1969JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLSKATak
862BRZOZOWSKI PIOTR1969JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLSKATak
863DYLĄG MAREK1961JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLSKATak
864PIOTROWSKI JAROSŁAW1972GLIWICEPOLSKATak
865KOŁODZIEJ TERESA1965KATOWICEAMATORPOLSKATak
866TURKO KATARZYNA1970BYTOMPKO BANK POLSKIPOLSKATak
867KRZEMIŃSKI ANDRZEJ1970SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEDRUŻYNOWA LIGA BIEGOWA PKO BANKU POLSKIEPOLSKATak
868STAROSTKA JACEK1974KĘDZIERZYN-KOŹLEPKO BANK POLSKI - BIEGAJMY RAZEMPolskaTak
869MARCZAK KRZYSZTOF1971ŚWIĘTOCHŁOWICEPKO BP RUNNING CLUBPOLSKATak
870PAŁASZEWSKI DANIEL1975DĄBROWA GÓRNICZAPKO BANK POLSKIPolskaTak
871KUBICA MAŁGORZATA1976KATOWICEDRUŻYNOWA LIGA BIEGOWA PKO BPPOLSKATak
872PAJĄK WOJCIECH1980KATOWICEEMPROJEKTPolskaTak
873PUDELKO ROMAN1988CHRÓŚCINAPolskaTak
874KOTARBA ADRIAN1990MYSZKÓWPolskaTak
875KASZUBSKI ANDRZEJ1980ZABRZESKOK \"ARKA\"PolskaTak
876SZYMAŃSKI PIOTR1980PRUSZKÓWPolskaTak
877GRECZKOWICZ TOMASZ1985BYTOMPETRALANA SPORT TEAMPolskaTak
878RACZYŃSKI RAFAŁ1990BYTOMPETRALANA SPORT TEAMPolskaTak
879KARAMAŃSKI DARIUSZ1976MIASTECZKO ŚLĄSKIEPolskaTak
880KLIŚ SEBASTIAN1991TWORÓGRUN 4FUNPolskaTak
881WYSOCKI HENRYK1959MYSŁOWICEKS HUSKY FANPolskaTak
882WITKOWSKI WITOLD1973BYTOMPolskaTak
883MEJER JAROSŁAW1992WYRYPolskaTak
884CZECH KRZYSZTOF1970TOSZEKPolskaTak
885KOŁAKOWSKI BARTOSZ19872PolskaTak
886WĄSOWICZ SZYMON1981NOWA WIEŚPOLSKATak
887ORLIK MATEUSZ1988PIEKARY ŚLĄSKIEOPP KATOWICEPolskaTak
888FILIPCZYK PRZEMYSŁAW1980KATOWICEPOLSKATak
889GRZESIAK ARTUR1974BYTOMBIEGAM BO LUBIĘPolskaTak
890KLATKA MARIUSZ1979KATOWICEYANG.PLPolskaTak
891SZADKOWSKI MAREK1977BYTOMPOLSKATak
892BUDZIŃSKA ANIA1980GLIWICEPOLSKATak
893KLIMAJ BARTŁOMIEJ1987NAKŁO ŚLĄSKIEPolskaTak
894RICHTER FRANCISZEK1960ROGOŻNIKZAPIERDALACZEPolskaTak
895PYDA PRZEMYSŁAW1995CIESZANÓWMKS STAL NOWA DĘBAPolskaTak
896DEJA ARKADIUSZ1982KATOWICEPolskaTak
897PATEREK MARCIN1981BYTOM-PolskaTak
898NIEDZIELA MARCIN1973BYTOMPolskaTak
899SZOŁTYSEK ADRIAN1983PANIÓWKIPolskaTak
900SAFT SEBASTIAN1973CHORZÓWPolskaTak
901SCHIMPEL TOMASZ1970KATOWICEKATOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINPolskaTak
902WĄSIK MARCIN1980BĘDZINHYBOXPolskaTak
903CYWKA SŁAWOMIR1979OPOLEBIEG OPOLSKIPOLSKATak
904SKOP MICHAŁ1970ZABRZEBIEG OPOLSKIPOLSKATak
905KRÓTKI ZENONA1954ZABRZEPolskaTak
906KACZOR SEBASTIAN1975BYTOMPolskaTak
907DOLECKI PIOTR1979BYTOMNOMAXPOLSKATak
908ŻELICHOWSKI MAREK1958SOSNOWIECPolskaTak
909GAWLE RENATA1976SOSNOWIECPolskaTak
910CZRMAK DAMIAN1974GÓRKI WIELKIEFUCHS OIL TEAMPolskaTak
911PAWŁOWSKI ALEKSANDER1953BOGUSZYCEPolskaTak
912KLIMKIEWICZ BARTŁOMIEJ1977TARNOWSKIE GÓRYARF DESIGNPolskaTak
913KOWAL MAREK1962PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
914JANISZEWSKI ROBERT1971WYMYSŁÓWPolskaTak
915KUŹNIECOW PIOTR1972BYTOMKS KAJ TA META...PolskaTak
916KULPOK TOMASZ1980RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
917PACIOREK JAKUB1986KATOWICEPolskaTak
918CEBULA MARIUSZ1973RUDA ŚLĄSKAWWW.SPORTICUKRZYCA.PLPOLSKATak
919BOGUSZ BARTOSZ1974KRAKÓWPolskaTak
920OKRUTA DANIEL1991KRZESZÓWPolskaTak
921GUTOWSKI ADAM1995ŚWIERKLANIECPolskaTak
922MAGDA ARKADIUSZ1991KRZEMIENICAPOLSKATak
923CHŁAP ELŻBIETA1971KATOWICEDOLINIARZE.COMPOLSKATak
924GIL DOMINIKA1986SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolskaTak
925HADASZ LESZEK1968KRAKÓWPolskaTak
926LIS MARIUSZ JAKUB1974SOSNOWIECPOLSKATak
927BŁAZINSKI MARCIN1988KOMPRACHCICEWKB META LUBLINIECPolskaTak
928PANDEL GRZEGORZ1969BOGUSZYCEBIEGAM SAMPolskaTak
929CIEPIELA DARIUSZ1972CZELADŹPolskaTak
930KOZICKI GRZEGORZ1982BYTOMPURE TEAM RUNPolskaTak
931BROŻEK ZYGMUNT1961KRAKÓWPolskaTak
932MOTYL PIOTR1965KATOWICEKLUB BIEGACZA KWK WIECZOREKPolskaTak
933MUSIAŁ RAFAŁ1976CHORZÓWTICPolskaTak
934KAWECKI JÓZEF1949BRANICEKB BRANICEPolskaTak
935WOŹNICZKA KRZYSZTOF1969KATOWICEPolskaTak
936FRUKACZ ROBERT1978RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
937GRUSZKA MAGDALENA1983KATOWICEPolskaTak
938CZAPKOWSKI LESZEK1978KATOWICEPolskaTak
939ŚWIĄTEK ŁUKASZ1986ZABRZEPolskaTak
940MIKUŚKIEWICZ MICHAŁ1971CHRZANÓWPolskaTak
941ORZEŁEK SŁAWOMIR1956PANKIZABIEGANI CZ-WAPolskaTak
942MACIUK BRONISŁAW1947KATOWICEKB JÓZEFINKAPolskaTak
943ZWARDOŃ DARIUSZ1981MIASTECZKO ŚLĄSKIEPolskaTak
944SEMPER PIOTR1972SOSNOWIECFUNDACJA EXODUS W SOSNOWCUPolskaTak
945LASEK BARTŁOMIEJ1984ZABRZEPolskaTak
946KAŁĄŻNY MARTYNA1987TARNOWSKIE GÓRYPolskaTak
947ADAMCZYK GRZEGORZ1974MIKOŁÓWSTS BIEGATON MIKOŁÓWPolskaTak
948RYGUŁA ŁUKASZ1975MIKOŁÓWSTS BIEGATN MIKOŁÓWPolskaTak
949MIKOŁAJCZAK ANDRZEJ1976KATOWICEDOLINIARZE.COMPolskaTak
950ANTOSIEWICZ KAMIL1984CZELADŹPolskaTak
951ZAGÓRSKI PAWEŁ1971BRANICEKB BRANICEPOLSKATak
952SZAFRANOWSKI WOJCIECH1972BYTOMPolskaTak
953TOMALA PAWEŁ1980TARNOWSKIE GÓRYTKS KARATE TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
954DARLIŃSKI ARTUR1981GLIWICEA-D-E-APolskaTak
955ĆWIERTNIAK MACIEJ1979BYTOMPolskaTak
956KOZICKI JACEK1979BYTOMGAS ENGINEERING BYTOMPolskaTak
957AUGUSTYN WŁADYSŁAW1957WROCŁAWPolskaTak
958MICHALEC KRZYSZTOF1962BYTOMPolskaTak
959ĆWIERTNIAK TOMASZ1986BYTOMPolskaTak
960KWIATKOWSKI BARTOSZ1975BYTOMPolskaTak
961PUSTÓWKA TOMASZ1976DZIĘGIELÓWPARTNERSPolskaTak
962LITWIŃSKA HANNA1997ŚWIERKLANIECPolskaTak
963NIEDBAŁ ADAM1976SIEWIERZPolskaTak
964KUCIŃSKI BENJAMIN1982KATOWICENEWBALANCE.PL TEAM / BENQ - CO JA BIEGNEPolskaTak
965SOSNOWSKI MICHAŁ1970CHORZOWPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKATak
966KUCZEK KATARZYNA1977SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKATak
Zawodnicy z potwierdzoną płatnością - 10km
Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
2001SUCHANOWSKI TOMASZ1977BYTOMPOLSKATak
2002KALETA TOMASZ1977BYTOMK.R.E.S. MOŻLIWOŚCI 09 MIECHOWICEPOLSKATak
2003NALEPKA KATARZYNA1976BYTOMPOLSKATak
2004NOWAK ADAM1975BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2005GRUSZCZYK MARCELA1985SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKATak
2006WRÓBEL PIOTR1988BYTOMPOLONIA BYTOMPOLSKATak
2007WITTIG MARIUSZ1979BYTOMPOLSKATak
2008HOMA HANNA1958BYTOMPOLSKATak
2009STANISZEWSKI HENRYK1958BYTOMPOLSKATak
2010KAFKA JOANNA1976BYTOMINDYWIDUALNIEPOLSKATak
2011SKRZYPEK MIŁOSZ1975CHORZÓWPOLSKATak
2012MATUĆ ALEKSANDRA1974BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2013MATUĆ DARIUSZ1972BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2014MATUĆ KAROLINA1997BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2015JABŁOŃSKI JERZY1972SOSNOWIECPOLSKATak
2016JAGIELSKI DAMIAN1975LIBIĄŻPOLSKATak
2017ROGOZIŃSKI MARCIN1978BYTOMTKS KARATE TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
2018ROGOZIŃSKA EWA1974BYTOMTKS KARATE TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
2019KRYŃSKA ANNA1979KRAKÓWPOLSKATak
2020PANCHERZ SEBASTIAN1978BYTOMPOLSKATak
2021GISMAN JERZY1981BYTOMPOLSKATak
2022ZAPIÓR PIOTR1962BYTOMOLDBOYS CZUWAJ PRZEMYŚLPOLSKATak
2023SWOJNÓG ALEKSANDRA1981PIEKARY ŚLĄŚKIEPOLSKATak
2024BALIŃSKA-SANOCKA ANETA1977ZABRZEPOLSKATak
2025SANOCKA DOROTA1970ZABRZEPOLSKATak
2026ZANONI JUDITH1977BYTOMDEUTSCHLANDTak
2027JAGIELSKA KATARZYNA1976LIBIĄŻPOLSKATak
2028BISKUP WALDEMAR1967BYTOMPOLSKATak
2029STANKIEWICZ RYSZARD1956BYTOMPOLSKATak
2030SZYDŁOWSKA KATARZYNA1982BYTOMPOLSKATak
2031ZIELONKA ZBIGNIEW1950BYTOMPOLSKATak
2032MARKEFKA JOANNA1972BYTOMPOLSKATak
2033BRZYKCY JANUSZ1980BYTOMPOLSKATak
2034KLICA WOJCIECH1997RADZIONKÓWPOLSKATak
2035FORMICKI MICHAŁ1989CZELADŹTKKF MOSIR CZELADŹPOLSKATak
2036SKOCZYBAS BARBARA1969ZABRZEPOLSKATak
2037BIAŁKOWSKA BRYGIDA1955ZABRZEPOLSKATak
2038JAGIELSKI KONRAD1986BYTOMPOLSKATak
2039MOKRZYCKA JUSTYNA1985KNURÓWKNURÓWPOLSKATak
2040GRUCA PAWEŁ1983BYTOMPOLSKATak
2041KIRSZNIOK KRZYSZTOF1978BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2042ŁĄGIEWKA DAGMARA1976BYTOMPOLSKATak
2043JACHIMOWSKI PAWEŁ1983CHORZÓWPOLSKATak
2044NAJDA MAREK1961BYTOMPOLSKATak
2045DZIEDZIC AGNIESZKA1989BYTOMPOLSKATak
2046WYŁUPEK TOMASZ1976SOSNOWIECAYRTON SENNA RACING TEAMPOLSKATak
2047ŻABIŃSKI TOMASZ1991BYTOMPOLSKATak
2048ZAMOJSKI BARTOSZ1976BYTOMPOLSKATak
2049SOWA ARTUR1963BYTOMPOLSKATak
2050KLIMCZAK GRAŻYNA1969TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
2051SZCZEPAŃSKA ANNA1976BYTOMPOLSKATak
2052GRZEGORZYCA PATRYK1997GIERAŁTOWICEPOLSKATak
2053BARCHANOWSKI WOJCIECH1973SOSNOWIECGRYF SOSNOWIECPOLSKATak
2054DRAGAN JAROSŁAW1972WŁOSZCZOWAWŁOSZCZOWAPOLSKATak
2055ZIELIŃSKI MACIEJ1987SIEMIANOWICESIEMIANOWICEPOLSKATak
2056KOZIOŁ-LANGER AGNIESZKA1981ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKATak
2057KUCZBORSKI BŁAŻEJ1985BYTOMPOLSKATak
2058LESIECKI TOMASZ1975ZABRZEROAD MARATON TEAMPOLSKATak
2059PISKORZ MAŁGORZATA1978RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
2060WOJDYŁA SZYMON1985BYTOMPOLSKATak
2061WÓJCIK DARIUSZ1976BYTOMSAMI SOBIEPOLSKATak
2062MASZCZYK CEZARY1996BYTOMPOLSKATak
2063CISZYŃSKI PAWEŁ1997KATOWICEPOLSKATak
2064JAROSZEWICZ MICHAŁ1978KATOWICEPOLSKATak
2065SMUDA ANDRZEJ1976GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPOLSKATak
2066SZYMAŃSKI SEBASTIAN1981BYTOMPOLSKATak
2067AJDUKIEWICZ-MACIEJOŃCZYK ALEKSANDRA1975RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLSKATak
2068MACIEJOŃCZYK MARIUSZ1975RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLSKATak
2069WARAKOMSKI KACPER1995BYTOMTRUCHTACZ MIECHOWICKIPOLSKATak
2070WARAKOMSKA IWONA1966BYTOMTRUCHTACZ MIECHOWICKIPOLSKATak
2071WRĘCZYCKI MIROSŁAW1965RADZIONKÓWPOLSKATak
2072WRĘCZYCKA IZABELA1965RADZIONKÓWPOLSKATak
2073PŁONKA JOANNA1974TARNOWSKIE GÓRYTKS KARATEPOLSKATak
2074STANISZEWSKI MICHAŁ1986BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2075SZĘDZIELORZ KRYSTIAN1982SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESILESIA RUNNERS CLUBPOLSKATak
2076GOLIŃSKI DAWID1986BYTOMPOLONIA BYTOMPOLSKATak
2077ZIELIŃSKI MARCIN1977BYTOMPOLSKATak
2078MICHULEC JAKUB1988BYTOMPOLONIA BYTOMPOLSKATak
2079BALCERZAK MARCIM1997BYTOMPOLSKATak
2080WOJTASIŃSKA GRAŻYNA1980BYTOMPOLSKATak
2081CZYŻEWSKA ANNA1996ŚWIĘTOCHŁOWICECZYŻYKIPOLSKATak
2082CZYŻEWSKA ANETA1972ŚWIĘTOCHŁOWICECZYŻYKIPOLSKATak
2083WASKO ZYGMUNT1960SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKATak
2084SKRZYPCZAK TOMASZ1982BYTOMKFPR.PLPOLSKATak
2085KADŁUBEK SZYMON1981BYTOMPOLSKATak
2086BARTOSZ JAROSŁAW1973RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
2087GALAS DANIEL1984BYTOMPOLSKATak
2088KOWAL MARCIN1980BYTOMPOLSKATak
2089KIERMASZEK BARTOSZ1988BYTOMPOLSKATak
2090KIERMASZEK MATEUSZ1994BYTOMPOLSKATak
2091POŁEĆ IZABELA1974WYMYSŁÓWPOLSKATak
2092POŁEĆ STANISŁAW1972WYMYSŁÓWPOLSKATak
2093FILIPIAK BEATA1976BYTOMPOLSKATak
2094FILIPIAK HIERONIM1974BYTOMPOLSKATak
2095KAŁDONEK ALEKSANDRA1973BYTOMPOLSKATak
2096DĄBKOWSKA DOROTA1968ZABRZEPOLSKATak
2097PIWOWARCZYK ELŻBIETA1966BYTOMPOLSKATak
2098GUT MARCIN1997BYTOMPOLSKATak
2099CHUCHLA JACEK1971BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2100MICHALIK ALEKSANDRA1992BYTOMPOLSKATak
2101DEJA KATARZYNA1991PIEKARY ŚLĄSKIEDRUŻYNA SZPIKUPOLSKATak
2102BŁASZCZYŃSKA ZYGMUNT1962PIEKARY SLĄSKIEPIEKARY ŚLASKIEPOLSKATak
2103ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1978BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2104KALETA PAWEŁ1985BYTOMK.R.E.S. MOŻLIWOŚCI 09 MIECHOWICEPOLSKATak
2105OCZKOWSKA MARTYNA1987RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
2106BĄK KRZYSZTOF1984LUBLINIECPOLSKATak
2107KOTAS ARKADIUSZ1975KATOWICEPOLSKATak
2108BUREK PIOTR1983SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKATak
2109GARDULSKA-BOTOR KATARZYNA1980GLIWICEPOLSKATak
2110GRZEBIELUCH ANITA1976BYTOMPOLSKATak
2111POLAŃSKI PIOTR1984POLSKATak
2112PAROBCZAK AGNIESZKA1988BYTOMPOLSKATak
2113BALCARCZYK LESZEK1987BYTOMPOLSKATak
2114GREGORCZYK JACEK1985BYTOMBTM RUNNERSPOLSKATak
2115ZIĘTAL HALINA1958BYTOMPOLSKATak
2116HORZELA KAMIL1997RADZIONKÓWPOLSKATak
2117STANIA ALICJA1965BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2118STANIA MICHALINA1991BYTOMPOLSKATak
2119SKOP ZOFIA1964BYTOMPOLSKATak
2120SZLACHTA ELŻBIETA1981SOSNOWIECPOLSKATak
2121WIŚNIEWSKI DAMIAN1977TARNOWSKIE GÓRYGRUPA BIEGOWA GWAREK TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
2122MACHULA MAŁGORZATA1979PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
2123KOZDRA OLIMPIA1967PIEKARY ŚL.POLSKATak
2124WACHOWSKI DAMIAN1976BYTOM-SZOMBIERKIPOLSKATak
2125PALACZ PIOTR1972R.SLASKATL POGOŃ R SLASKAPOLSKATak
2126GOLONKA MATEUSZ1989GORLICEWARSAW RUNNING TEAMPOLSKATak
2127NAJDA ALICJA1986CHORZÓWPOLSKATak
2128WAWER KATARZYNA1973BYTOMKWIAT MIECHOWICPOLSKATak
2129KOZICKI TOMASZ1976BYTOMPOLSKATak
2130WĄSOWICZ MARIAN1956NOWA WIEŚPOLSKATak
2131CHWAŁEK MIROSŁAW1980BIELSKO BIAŁAPOLSKATak
2132WĄSOWICZ JOLANTA1986NOWA WIEŚPOLSKATak
2133JEŚKO BEATA1984RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
2134BOBULSKI BŁAŻEJ1986BYTOMPOLSKATak
2135BOBULSKI JANUSZ1956BYTOMPOLSKATak
2136GĘBSKA AGNIESZKA1982BYTOMPOLSKATak
2137ZAMOJSKA IWONA1978BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2138JANIAK PRZEMYSŁAW1988PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
2139TLATLIK DAWID1982ORZESZEPOLSKATak
2140SZCZUKA BOGDAN1972BYTOMPOLSKATak
2141KANDORA PIOTR1972BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2142KANDORA JOANNA1975BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2143WÓJCIK TOMASZ1985ZBROSŁAWICEPOLSKATak
2144MELKA ANNA1972SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKATak
2145WISKULSKI BORYS1993DZIAŁOSZYNPOLSKATak
2146WISKULSKA DOROTA1969DZIAŁOSZYNPOLSKATak
2147KĘSY MARYSIA1984BYTOMPOLSKATak
2148HAMERNIK MONIKA1970WARSZAWAPOLSKATak
2149KARCZYK MONIKA1971WARSZAWAPOLSKATak
2150BARTKOWIAK ANDRZEJ1953ZABRZEPOLSKATak
2151FRANCZYK MICHAŁ1977GLIWICEPOLENAKOLEPOLSKATak
2152FRANCZYK KINGA1977GLIWICEPOLENAKOLEPOLSKATak
2153HYBA KRZYSZTOF1985CHORZÓWPOLSKATak
2154KOPAŃSKI WALDEMAR1966ZABRZEPOLSKATak
2155WOLSKI PIOTR1966BYTOMKADRA BOBREK-CENTRUMPOLSKATak
2156KUBICA GRZEGORZ1981PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
2157KOWAL BEATA1970BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2158GAJEWSKI JAROSLAW1968TYCHYFUCHS OIL TEAMPOLSKATak
2159BRUL IGA1987JAWORZNOPOLSKATak
2160CZYŻEWSKI IRENEUSZ1989JAWORZNOPOLSKATak
2161KNOSAŁA PIOTR1975BYTOMPOLSKATak
2162PANEK ANDRZEJ1968BYTOMPOLSKATak
2163STEFANIAK MIECZYSŁAW1962RYBNIKRYBNICK GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLSKATak
2164SOCHA MICHAŁ1972RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
2165SOCHA MARLENA1973RUDA ŚLĄSKAPOLSKATak
2166NOWAK ALDONA1975MYSŁOWICEPIEROŃSKIE HANYSKIPOLSKATak
2167MAZUR MONIKA1981MYSŁOWICEPIEROŃSKIE HANYSKIPOLSKATak
2168OBERC MARZENA1972MYSŁOWICEPIEROŃSKIE HANYSKIPOLSKATak
2169SCHAEFER ZYGMUNT1948PIEKARY ŚLĄSKIE"POLONIA" PIEKARY ŚL.POLSKATak
2170HOBZDA JADWIGA1970BYTOMPOLSKATak
2171PASKU PATRIK1986BORUSZOWICEPOLSKATak
2172SKUPLIK MARCIN1977BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2173STEFAŃCZYK KRZYSZTOF1979BYTOMPOLSKATak
2174OLEKSIAK ALAKSANDRA1970ZABRZEPOLSKATak
2175MADEJA ALEKSANDRA1976BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2176MISIEWICZ DANUTA1968CHORZÓWPOLSKATak
2177PAKUŁA IZABELA1983BYTOMPOLSKATak
2178LASZKOWSKI WALDEMAR1979OPOLEPOLSKATak
2179MRACHACZ JOANNA1970BYTOMPOLSKATak
2180MADEJA MARTA1989BYTOMPOLSKATak
2181LATACZ JUSTYNA1975BYTOMPOLSKATak
2182STYPA-DROŹDZIEL ANNA1980RADZIONKÓWPOLSKATak
2183KOWALCZYK ROBERT1969PRZYSZOWICEBIEGAMYPOLSKATak
2184PENDZIAŁEK JUSTYNA1983ZABRZEISTA BIEGAMYPOLSKATak
2185BARTAS AGNIESZKA1986GLIWICEISTA BIEGAMYPOLSKATak
2186WOJKOWSKI KRZYSZTOF1981RUDNOISTA BIEGAMYPOLSKATak
2187REICHMAN MIROSŁAW1966BYTOMPOLSKATak
2188MATUSZCZYK GRAŻYNA1979RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2189KAMIŃSKA MAGDALENA1984BYTOMPOLSKATak
2190CIEŚLIK PIOTR1978SOSNOWIECPOLSKATak
2191SZYMAŃSKA EWA1979BYTOMPOLSKATak
2192KOCHEL JOLANTA1977ZABRZEPOLSKATak
2193KUBISTA ZENON1965RUDA SLASKAPOLSKATak
2194CICHOŃ ADRIAN1977SOSNOWIECPOLSKATak
2195WYSOCKA MAGDALENA1973RYBNIKOKRMBD TRUCHTEM PO OCHAJOPOLSKATak
2196MARKEFKA PIOTR1975BYTOMPARAFIA BOŻEGO CIAŁA MIECHOWICEPOLSKATak
2197BOGDANOWICZ ZBIGNIEW1972ZABRZEPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKATak
2198KURKA KRZYSZTOF1990BYTOMPOLSKATak
2199WIECZORKOWSKA-MAJOWSKA KINGA1971TARNOWSKIE GÓRYNORDIC WALKINGPOLSKATak
2200GREINER ANNA1975ZABRZEPOLSKATak
2201WARAKOMSKA AGNIESZKA1992BYTOMDREPTAK MIECHOWICKIEGO LASUPOLSKATak
2202NIEWIEDZIOL ROBERT1989BYTOMPOLSKATak
2203DEHN MATEUSZ1994BYTOMAZS AWF KATOWICEPOLSKATak
2204SUPERCZYŃSKA BOGUMIŁA1968BYTOMPOLSKATak
2205UNGIER SŁAWOMIR1970RADZIONKÓWPOLSKATak
2206KORCZEWSKA BEATA1973BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2207LIS RYSZARD1963RADZIONKÓWPOLSKATak
2208LIS ALEKSANDER1995RADZIONKÓWPOLSKATak
2209ROMANIUK PIOTR1978ZABRZEPOLSKATak
2210JURECZEK ADAM1967ZABRZEPOLSKATak
2211PAPIERNIK MIROSŁAW1963BYTOMBIEGAMBOLUBIĘPOLSKATak
2212WANIEK TOMASZ1983TARNOWSKIE GORYPOLSKATak
2213PAPAŁA ALEKSANDRA1981MIASTECZKO ŚLĄSKIEPOLSKATak
2214WĘZIK JERZY1972TARNOWSKIE GÓRYKLUB BIEGACZA DKPOLSKATak
2215ŻUREK MARTYNA1997TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
2216SOWIŃSKI WALERIAN1946GLIWICEGLIWICEPOLSKATak
2217BRATEK AGNIESZKA1976GLIWICEDOBRY DIETETYKPOLSKATak
2218ZUREK ZUZA1991BYTOMPOLSKATak
2219STĘCHŁY WOJCIECH1986BYTOMPOLSKATak
2220KSIĘŻAREK SABINA1968GLIWICEPOLSKATak
2221FUKS ROBERT1970TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
2222WALARUS KRZYSZTOF1983BYTOMPOLSKATak
2223HORNIK BARTOSZ1979CHORZÓWPOLSKATak
2224PAC MARCELINA1986BYTOMPOLSKATak
2226KRZAK RAFAŁ1980TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
2227MARCHEWA TADEUSZ1950BYTOMPOLSKATak
2228ŚWIERCZEK ANDRZEJ1964BYTOMPOLSKATak
2229HODOR ROBERT1973BYTOMPOLSKATak
2230MACH KORNEL1988NIEPOŁOMICEPOLSKATak
2231KOZIEŁŁ RAFAŁ1974BYTOMABISALPOLSKATak
2232CZEKAŁA KRZYSZTOF1989RADZIONKÓWABISALPOLSKATak
2233KOST MICHAŁ1978BYTOMABISALPOLSKATak
2234KUCHAREWICZ ADAM1973RADZIONKÓWPOLSKATak
2235JAWOROWSKI BARTOSZ1996BYTOMAMATORPOLSKATak
2236LASYK PIOTR1979BYTOMPOLSKATak
2237LASYK RAFAŁ1981PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
2238KASPRZYK AGNIESZKA1984BYTOMPOLSKATak
2239KASPRZYK MARCIN1982BYTOMPOLSKATak
2240ŚWIERCZEK MONIKA1997BYTOMPOLSKATak
2241RYCHLIK JAROSŁAW1965BYTOMBYLEDOBIEC BYTOMPOLSKATak
2242PISKORZ KRZYSZTOF1973BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2243NOWAKOWSKI BARTŁOMIEJ1962BYTOMPOLSKATak
2244SZEREMETA ANNA1981RUDA ŚLĄSKANESTLÉ WELLNESS RUNNERPOLSKATak
2245GEMBORA JACEK1979BYTOMPOLSKATak
2246SMOLARCZYK GRZEGORZ1970TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
2247SMOLARCZYK ANNA1972TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
2248MAZGAJ MAREK1996BYTOMPOLSKATak
2249SADOWSKI JACEK1967KATOWICEPOLSKATak
2250CZUBASIEWICZ DARIUSZ1971ZBROSŁAWICEPOLSKATak
2251STAWINOGA ADAM1970KATOWICEPOLSKATak
2252WIĘCEK ANNA1970BYTOMPOLSKATak
2253ROSÓŁ STANISŁAW1957BYTOMOR PCK BYTOM - PREZESPOLSKATak
2254ROSÓŁ RAFAŁ1982BYTOMEXTREME HDK BYTOMPOLSKATak
2255MUSIL ALEKSANDRA1972BYTOMPOLSKATak
2256BANAŚ MAJA1997BYTOMMOSIR PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKATak
2257FAIT-ŻUREK ILONA1969BYTOMPOLSKATak
2258CISZAK ZOFIA1976BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2259MACHOŃ TOMASZ1977RADZIONKÓWPOLSKATak
2260RASAŁA PIOTR1997BYTOMPOLSKATak
2261MALINIECKI DANIEL1971BYTOMPOLSKATak
2262BOBER MAREK1959BYTOMBOBER TEAMPOLSKATak
2263MIELCAREK LESZEK1955BYTOMNIERZESZONYPOLSKATak
2264SZCZĘSNY ADRIAN1980BYTOMNIERZESZONYPOLSKATak
2265SZCZĘSNA AGATA1984BYTOMNNIERZESZONAPOLSKATak
2266SZYMCZYK RYSZARD1959ZABRZEPOLSKATak
2267MICHALIK MAŁGORZATA1972BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2268WIĘZIK ALEKSANDRA1983BYTOMPOLSKATak
2269PISKORZ JAROSŁAW1978BYTOMPOLSKATak
2270SPROSKA KORNELIA1978BYTOMPOLSKATak
2271WOJDYŁA DANIEL1992BYTOMPOLSKATak
2272KUBAT KAMIL1993ŚWIERKLANIECPOLSKATak
2273POWIECKA MAREK1975KNURÓWSBD ENERGETYK RYBNIKPOLSKATak
2274KAŃTOCH IZABELA1970BYTOMPOLSKATak
2275GÓRECKA DANUTA1979RADZIONKÓWPOLSKATak
2276POŻOGA EWA1972CZERWIONKA-LESZCZYNYPOLSKATak
2277WARDA ANNA1977CZERWIONKA-LESZCZYNYPOLSKATak
2278LEMPA GRAZYNA1973ZABRZEPOLSKATak
2279MOS ADAM1953ZABRZEPOLSKATak
2280MAREK KRZYSZTOF1986ŁANY WIELKIEPOLSKATak
2281ŚWINIARSKI PIOTR1976BIELSKO-BIAŁAPOLSKATak
2282KASIŃSKA-ŚWINIARSKA KATARZYNA1976BIELSKO-BIAŁAPOLSKATak
2283STĘPIEŃ JOANNA1966BYTOMPOLSKATak
2284KALUS URSZULA1948BYTOMPOLSKATak
2285SOBIESIAK SŁAWOMIR1965BYTOMPOLSKATak
2286ŻUREK DOROTA1982BYTOMPOLSKATak
2287GOŁĄBEK MARIAN1960ZABRZEPOLSKATak
2288KNEJSKI PAWEŁ1996BYTOMPOLSKATak
2289POGODZINSKA-ANKIEWICZ BEATA1971BYTOMPOLSKATak
2290ANDRUSZKIEWICZ FABIAN1962BYTOMPOLSKATak
2291NOWAK SŁAWOMIR1970TARNOWSKIE GÓRYSŁAWOMIR NOWAKPOLSKATak
2292DOBOSZ KATARZYNA1974BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak
2293RATAJCZAK DARIUSZ1978BYTOMPOLSKATak
2294TOMASZEWSKI DARIUSZ1978DĄBROWA GÓRNICZATKKF SIEDLCEPOLSKATak
2295ZARYCHTA ŁUKASZ1976BYTOMPOLSKATak
2296KLIMEK ALEKSANDRA1978TARNOWSKIE GÓRYPOLSKATak
2297JANIA JAROSŁAW1975KRAKÓWPOLSKATak
2298LANGIEWICZ DANUTA1977BYTOMPOLSKATak
2299HARWIG TOMASZ1977RADZIONKÓWPolskaTak
2300POTEMPA ELŻBIETA1980BYTOMPolskaTak
2301PIOTROWSKA JUSTYNA1972GLIWICEFUCHS OIL TEAMPOLSKATak
2302WIETRZYCKI PIOTR1979WARSZAWAPKO BANK POLSKIPolskaTak
2303CZECHOWSKA MARZENA1978KATOWCIEPKO BANK POLSKIPolskaTak
2303PAWŁOWSKI SEBASTIAN1987CHORZÓWPolskaTak
2304BURY BARBARA1976TYCHYPKO BANK POLSKIPolskaTak
2305WÓJTOWICZ AGNIESZKA1979ZABRZEISTA BIEGAMYPolskaTak
2306GRUCHALSKI JAKUB1983CHORZÓWISTA BIEGAMYPolskaTak
2307WÓJCIK RAFAŁ1971PIASEKPolskaTak
2308JAGIELSKA KATARZYNA1990BYTOMNORDIC WALKINGPolskaTak
2309SAWER JOANNA1974BYTOMPolskaTak
2310BEŚKA SŁAWOMIR1970RYBNIK OCHOJECOHAJOPolskaTak
2311PLOCH ANDRZEJ1965PŁAWNIOWICE10 KM - NORDIC WALKINGPolskaTak
2312IBROM-JASIŃSKA JUSTYNA1981TARNOWSKIE GÓRYANGELARTSTUDIO.PLPolskaTak
2313SOKÓŁ ADAM1965KATOWICEFUCHS OIL TEAMPOLSKATak
2314URBAŃSKI MARCIN1984BYTOMPolskaTak
2315SOWA KRYSTYNA1963BYTOMNORDIG WALKINGPolskaTak
2316MAŚLANKIEWICZ PAWEŁ1979RADZIONKÓWDOLINIARZE.COMPolskaTak
2317BRYŚ GABRIELA1963BYTOMNORDIC WALKINGPolskaTak
2318JAGODA ADAM1966CHORZÓWFUCHS OIL TEAMPolskaTak
2319RUBIŃSKI PRZEMYSŁAW1977BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolskaTak
2320SZEPISZCZAK PAWEŁ1990CHORZÓWPolskaTak
2321MAŁEK STANISŁAW1954PRASZKANEAPCO PRASZKAPolskaTak
2322WITKOWSKI SZYMON1997BYTOMPolskaTak
2323TOŁŁOCZKO KAROLINA1984JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLSKATak
2324JUREK PETER1971TARNOWSKIE GÓRYPolskaTak
2325TOMALA MAREK1960TARNOWSKIE GÓRYPolskaTak
2326BRODIUK NORBERT1973GLIWICEPolskaTak
2327KALUS GABRIELA1970BYTOMNORDIC- WALKING PARAFIA BOŻEGO CIAŁAPolskaTak
2328KRUK ANETA1988USTRZYKI DOLNEPolskaTak
2329PRYMAS WIOLETTA1978BYTOMPolskaTak
2330SZUBERT MAREK1996BYTOMPolskaTak
2331JASICKA MARLENA1997BYTOMPolskaTak
2332PODGÓRSKI PIOTR1968PIEKARY ŚLĄSKIESTOWARZYSZENIE BYTOMSKI BOKSPolskaTak
2333PĘDOWSKI WOJCIECH1964GLIWICEINDYWIDUALNIEPolskaTak
2334PĘDOWSKA BOŻENA1965GLIWICEINDYWIDUALNIEPolskaTak
2335PAWŁOWSKA AGNIESZKA1987CHORZÓWPolskaTak
2336WARCHOLIK ADAM1977BYTOMPolskaTak
2337SKRZYPEK KRZYSZTOF1982BYTOMPolskaTak
2338SZUBERT ANETA1974BYTOMPOLSKATak
2339LOREK ŻANETA1982TARNOWSKIE GÓRYPolskaTak
2340PROKOPIUK EDYTA1983BYTOMPolskaTak
2341OLSZOK KRZYSZTOF1980RADZIONKÓWPolskaTak
2342RESZKA MARIUSZ1976RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
2343SZWEDA PIOTR1988KATOWICEPolskaTak
2344ŁOBKO ADAM1975PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
2345MAKSYSZ-ŁOBKO MARZENA1976PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
2346HABER KATARZYNA1970BYTOMKWIATY MIECHOWICPolskaTak
2347HORZELA EWA1964BYTOMPolskaTak
2348STASZEWSKI WOJCIECH1981PYSKOWICEPolskaTak
2349KWILECKI EUGENIUSZ1955BYTOMBRAKPolskaTak
2350MICHALEC JANINA1968BYTOMPolskaTak
2351WÓJCICKA KARINA1990ZABRZEPolskaTak
2352MICHALEC MAGDALENA1994BYTOMPolskaTak
2353SZYROKI WOJCIECH1975BYTOMFC.SZYREKPOLSKATak
2354NUREK MAGDALENA1995BYTOMPolskaTak
2355KAPELA MAREK1982DOBRODZIEŃNIEZRZESZONYPolskaTak
2356GEPERT MARTYNA1995BYTOMPolskaTak
2357PRZEWIEŚLIK ADAM1990MIEDARYPolskaTak
2358CYRUS BOGDAN1970STRZEBINSILESIA NORDIC TEAMPolskaTak
2359KASPRZAK PAWEŁ1994ZABRZEKS PODOKRĘG ZABRZEPOLSKATak
2360BIENIEK TADEUSZ1968BYTOMPOLSKATak
2361KOJDA MAREK1988BYTOMPOLSKATak
2362FERDYN TOMEK1986BYTOMPOLSKATak
2363KOŁODZIEJCZYK JAKUB1979BYTOMSP51POLSKATak
2364ADAMCZYK-NOWAK BEATA1974BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKATak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1 ŁOZIŃSKA EDYTA1980RUDA ŚLĄSKAPolskaBrak
2ADAMCZYK DARIUSZ1981SOSNOWIECGHOSTBIKERSPOLSKABrak
3ANYŻ ŁUKASZ1980BĘDZINBIEGAM BO NIE LUBIĘPOLSKABrak
4AUGUSTYN JANUSZ1966KEDZIERZYN-KOZLEPOLSKABrak
5AUGUSTYNIAK PIOTR1969CHORZÓWPOLSKABrak
6AUGUSTYNIAK PIOTR1969CHORZÓWPOLSKABrak
7BANASIAK PIOTR1966OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMPOLSKABrak
8BARCZYK MARIUSZ1976OLKUSZIKS-OLKUSZPOLSKABrak
9BARTKOWIAM ANDRZEJ1953ZABRZEPOLSKABrak
10BIEDAK MARTA1988KATOWICEPOLSKABrak
11BIENIECKA ANNA1979GLIWICEOTK RZEŹNIK/ALPHAWOOLFPOLSKABrak
12BLAZY-WOLSKA ALEKSANDRA1973BYTOMDOMOWY KOŚCIÓŁPOLSKABrak
13BOMBELKA DAMIAN1959CHORZÓWPolskaBrak
14BOROWY WOJCIECH1978KATOWICEPOLSKABrak
15BRANDYK LUCYNA1968RUDA ŚLĄSKAAKS CHORZÓWPOLSKABrak
16BRANDYK MARIUSZ1988ŚWIĘTOCHŁOWICEAKS CHORZÓWPOLSKABrak
17BRODA WOJCIECH1969KRAKOWPOLSKABrak
18BRZYCHCZY TOMASZ1983ZABRZEPOLSKABrak
19BUDZIŃSKA ANIA1980GLIWICEPOLSKABrak
20CHOROSZEWSKI SŁAWOMIR1986TARNOWSKIE GÓRYPOLSKABrak
21CHROSTEK-STEFANIAK HELENA1981BYTOMPOLSKABrak
22CHRZANOWSKI PIOTR1997JAWORZNOKB MCKISPOLSKABrak
23CIBA ALEKSANDRA1987SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKABrak
24CIELECKI DANIEL1989GORZÓW WLKP.POLSKABrak
25CIENGIEL HANNA1987CIESZYNPOLSKABrak
26CIENGIEL HANNA1987CIESZYNPolskaBrak
27CUL ALEKSANDRA1989WĘGIERSKA GÓRKATENNECO GLIWICEPolskaBrak
28CYL MICHAL1985TARNOWSKIE GÓRYPORSCHE RUDA SLASKAPOLSKABrak
29CYMANDER MARCIN1984BYTOMPOLSKABrak
30CZAPLA ARKADIUSZ1971BYTOMPOLSKABrak
31CZUPAŁA MARTIN1994ZABRZEUKS OLIMPIA ZABRZEPOLSKABrak
32CZYŹEWSKA ANETA1972ŚWIETOCHŁOWICECZYŹYKIPOLSKABrak
33CZYŹEWSKI BARTOSZ1997ŚWIETOCHŁOWICECZYŹYKIPOLSKABrak
34CZYŻEWSKI IRENEUSZ1989JAWORZNOPOLSKABrak
35DANILUK ANETA1978BYTOMPUREPOLSKABrak
36DANILUK ANETA1978BYTOMPUREPOLSKABrak
37DEC TOMASZ1974GLIWICEFUCHS OIL TEAMPOLSKABrak
38DEC TOMASZ1974GLIWICEFUCHS OIL TEAMPOLSKABrak
39DMOCHEWICZ RADOSŁAW1985PRASZKANEAPCO-PRASZKAPolskaBrak
40DUDA ALEKSANDRA1983PIEKARY SL.POLSKABrak
41DYLĄG MAREK1961JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLSKABrak
42DYRLAGA STANISŁAW1956WĘGIERSKA GÓRKAKS HALNY WĘGIERSKA GÓRKAPOLSKABrak
43DZIUBA PIOTR1992BYTOMPolskaBrak
44FAIT-ŻUREK ILONA19691POLSKABrak
45FICEK HANNA1975RYBNIKPOLSKABrak
46FLEJTERSKI ADAM1956WROCŁAWTEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIEPOLSKABrak
47FRANCUZ PAWEŁ1985ZABRZEPOLSKABrak
48GARDYNIK ZIEMOWIT1988WOJSKAPOLSKABrak
49GAWEŁKO JANUSZ1961GLIWICEPOLSKABrak
50GAWEŁKO JANUSZ1961GLIWICEPOLSKABrak
51GAWEŁKO JANUSZ1961GLIWICEPOLSKABrak
52GAWEŁKO JANUSZ1961GLIWICEPOLSKABrak
53GAWEŁKO RAUSZANIJA1967GLIWICEPOLSKABrak
54GICZEWSKA MAGDA1991POLSKABrak
55GICZEWSKI GRZEGORZ1965BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKABrak
56GIECEK BARTOSZ1991CIESZYND-BEST TEAMPOLSKABrak
57GIRYCKA DOMINIKA1994ZABRZEPOLSKABrak
58GIRYCKA DOMINIKA1994POLSKABrak
59GIRYCKA DOMINIKA1994ZABRZEPOLSKABrak
60GIRYCKI ADAM1971ZABRZEPOLSKABrak
61GLOS ANNA1982SKOCZOWAEGONPolskaBrak
62GLOWACZ MATEUSZ1988JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPolskaBrak
63GOŁĄB MARCIN1976CHORZÓWPolskaBrak
64GOTSZLICH ŁUKASZ1996TARNOWSKIE GÓRYGRUPA BIEGOWA \"GWAREK\"POLSKABrak
65GÓRNOFLUK ŁUKASZ1996BYTOMPolskaBrak
66GRABOWSKI ARTI1977KRZESZOWICEPolskaBrak
67GRINER DAWID1993BYTOMPOLSKABrak
68GROCHOWSKI JAKUB1997BYTOMPOLSKABrak
69GRZYBEK ADRIAN1983TYCHYGRZYBKENSPOLSKABrak
70GRZYBEK AGNIESZKA1984TYCHYGRZYBKENSPOLSKABrak
71HABER SEBASTIAN1970BYTOMPolskaBrak
72HALUPKA KRZYSZTOF1969BYTOMPOLSKABrak
73HERDA BARTŁOMIEJ1988BYTOMPolskaBrak
74IDZIK DARIUSZ1975NAKŁO ŚLĄSKIEPolskaBrak
75IDZIK IZABELA1975NAKŁO ŚLĄSKIEPolskaBrak
76IRLIK JURAND1971ŚWIERKLANIECWKB META LUBLINIECPOLSKABrak
77IVERUK MYKHAYLO1975RIVNESK KOVELPolskaBrak
78JACHOWICZ ŁUKASZ1983DĄBROWA GÓRNICZABIEGAM BO NIE LUBIĘPOLSKABrak
79JACYSZYN LECHOSŁAW1963BYTOMUKS \"ORLIK\" SP3 BYTOMPOLSKABrak
80JAKOKOCHCE BARTOSZ1982GLIWICEPOLSKABrak
81JAKUBOWSKI DAMIAN1973BYTOMPOLSKABrak
82JAMA RADOSŁAW1985BYTOMBTM RUNNERSPOLSKABrak
83JANOSZCZYK ADAM1986TARNOWSKIE GÓRYGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYPOLSKABrak
84JAROS ANDRZEJ1972SOSNOWIECPOLSKABrak
85JASIAK EDWARD1965ZABRZEPolskaBrak
86JENDA ANNA1975ZABRZEPOLSKABrak
87JENSZCZOK GRZEGORZ1983RADZIONKÓWPOLSKABrak
88JĘDROS PRZEMYSŁAW1986GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPOLSKABrak
89KABAŁA TOMASZ1984RUDA ŚLĄSKAAZS UŚPOLSKABrak
90KACZOR SEBASTIAN1975BYTOMPolskaBrak
91KAJZER JUSTYNA1979BYTOMMJM - MGBPOLSKABrak
92KALUS TADEUSZ1959PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKABrak
93KANIA PAWEŁ1974DĄBROWA GÓRNICZASAINT-GOBAIN SQUADPOLSKABrak
94KANIOWSKI ANDRZEJ1981BYTOMPOLSKABrak
95KARPIŃSKI PAWEŁ1983RYBNIKFUCHS OIL TEAMPOLSKABrak
96KASPEREK JAKUB1996BYTOMKS GÓRNIK BYTOMPOLSKABrak
97KILAR ARTUR1974BYTOMDELFINEKPOLSKABrak
98KILAR ARTUR1974BYTOMDELFINEKPOLSKABrak
99KIPKOSGEI GILBERT1984ELDORETINDIVIDUELKenyaBrak
100KIPRONO JUSTUS KIPCHIRCHIR1987ELDORETBENEDEK-TEAMKenyaBrak
101KŁYS MILENA1988ZENDEKPOLSKABrak
102KŁYS MILENA1988ZENDEKPOLSKABrak
103KNOBLOCH SZYMON1973PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaBrak
104KOJ PIOTR1962BYTOMPOLSKABrak
105KOŁODZIEJ DARIUSZ1982DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKABrak
106KOŁODZIEJ TERESA1965KATOWICEAMATORPOLSKABrak
107KOS TOMASZ1979TYCHYSTRAZ POZARNA BYTOMPOLSKABrak
108KOWALCZYK SEBASTIAN1988BYTOMPOLSKABrak
109KRASKA WIESŁAW1982KATOWICECALIFORNICATION TEAMPOLSKABrak
110KRASOŃ MAREK1988RADZIONKÓWPOLSKABrak
111KRAWCZYK PAULINA1990BYTOMPOLSKABrak
112KRÓLIKOWSKI BARTŁOMIEJ1984BYTOMORKIESTRA WOJSKOWA W BYTOMIUPOLSKABrak
113KRZISTKOWSKI ADRIAN1983ZABRZEPOLSKABrak
114KSIĘŻYK ANNA1984BYTOMPOLSKABrak
115KSIĘŻYK MIROSŁAW1978KATOWICEMACROLOGICPOLSKABrak
116KUBERA BARTŁOMIEJ1995BIERUŃPolskaBrak
117KUBIK JOZEF1961ROPCZYCEPolskaBrak
118KUREK EDWARD1939KATOWICEMOSIR CZELADZPOLSKABrak
119KUREK MONIKA1985TARNOWSKIE GÓRYPOLSKABrak
120KWAŚNY ANNA1991KATOWICEPOLSKABrak
121KWAŚNY LESZEK1960KATOWICEPOLSKABrak
122LAMPA ALICJA1989GLIWICEPOLSKABrak
123LAMPART MARCIN1976RYBNIKMLP RUNLAWPOLSKABrak
124LANGROTT JOANNA1982DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKABrak
125LATAŁA JAROSŁAW1967KRAKÓWPKO BANK POLSKIPolskaBrak
126LATOS ADAM1986TĄPKOWICEPolskaBrak
127LESNIOWSKI BOGDAN1967KNURÓWGRUPA BIEGOWA KNURÓWPOLSKABrak
128LIBAN ZYGFRYD1943TCZEWBIEGAJACYTCZEWPolskaBrak
129LIPIECKI PRZEMYSŁAW1982ŻORYPOLSKABrak
130LIS PATRYCJA1986BYTOMPOLSKABrak
131LISZKA PIOTR1953BYTOMKS LIMANOWA FORESTPOLSKABrak
132LITWIN SŁAWOMIR1976SOSNOWIECZ POGORIĄ BIEGAPolskaBrak
133LITWIŃSKA HANNA1997ŚWIERKLANIECPolskaBrak
134LIZAK ADAM1971CZĘSTOCHOWAPOLSKABrak
135ŁACNY SEBASTIAN1985BRZESZCZE5 BATALION DOWODZENIAPOLSKABrak
136ŁARUSZKIN KAMILA1988BYTOMPolskaBrak
137ŁĄCKA KAROLINA1987CZERWIONKALUXTORPEDA CZERWIONKAPOLSKABrak
138ŁĄGIEWKA DAGMARA1976BYTOMPOLSKABrak
139ŁOPATKA KAZIMIERZ1935PIEKARY ŚLĄSKIEMOSIR PIEKARYPOLSKABrak
140ŁOPATKA KAZIMIERZ1935PIEKARY ŚLĄSKIEMOSIR PIEKARYPOLSKABrak
141ŁUCZYŃSKI MICHAŁ1992POLSKABrak
142ŁYDKA WALDEMAR1969SOSNOWIECPOLSKABrak
143MADERA MARCIN1977KATOWICEPOLSKABrak
144MAJEWSKA ALEKSANDRA1977KRAKÓWPOLSKABrak
145MAJEWSKI ŁUKASZ1977KRAKÓWPOLSKABrak
146MALITOWSKI RAFAŁ1985JELCZ-LASKOWICEPOLSKABrak
147MAŁECKI ROMAN1981BYTOMPOLSKABrak
148MAŁGORZATA MANIAKOWSKA1972BYTOMPolskaBrak
149MAŁYSZEK LESZEK1981SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBIEGAM BO MUSZĘ :-)POLSKABrak
150MANIURA MARIUSZ1994BYTOMPOLSKABrak
151MARCZAK MACIEJ1994BYTOMPOLSKABrak
152MAREK JOANNA1975RADZIONKÓWPRZYCHODNIA ZBM ZDROWIEPolskaBrak
153MARYNIAK PIOTR1977BYTOMPOLSKABrak
154MATUĆ ALEKSANDRA1974BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKABrak
155MAZUR PRZEMYSŁAW1981BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKABrak
156MIĘDZIK JACEK1980BYTOMNOVUM BHP CONSULTINGPOLSKABrak
157MIOSCKA KATARZYNA1993BYTOMPURE TEAM RUNPOLSKABrak
158MISIUK MONIKA1977BYTOMPOLSKABrak
159MOL WIOLETTA1971CZELADŹPOLSKABrak
160MUCHA RAFAŁ1976DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKABrak
161MUSIL ALEKSANDRA1972BYTOMPOLSKABrak
162MYRTA MATEUSZ1991PORĘBAPOLSKABrak
163MYŚLIWCZYK JANUSZ1973ZABRZEFUNDACJA ISKIERKAPOLSKABrak
164NASIENIAK-CZECH ANNA1977GLIWICEPOLSKABrak
165NAWROCKA NATALIA1978KATOWICEPOLSKABrak
166NAWROCKI PRZEMYSŁAW1978KATOWICEPOLSKABrak
167NICPOŃ SEBASTIAN1993KRZEPICENGB KŁOBUCKPOLSKABrak
168NOWAK SEBASTIAN1982CHRZANÓWPODWÓRKOWE KÓŁKA BIEGOWEPOLSKABrak
169NOWAKOWSKI ŁUKASZ1992BYTOMŚLONZOKI ON TOURPOLSKABrak
170OLSZÓWKA GRZEGORZ1974SZCZYRKSZCZYRKOLSZOWKA.PLPOLSKABrak
171OLSZÓWKA GRZEGORZ1974SZCZYRKPOKOJE GOŚCINNE "OLSZÓWKA"POLSKABrak
172OŁOWNIA ŁUKASZ1980TRZEBINIAPOLSKABrak
173PABIŚ SZCZEPAN1972RZESZÓWPolskaBrak
174PACZKOWSKI ROBERT1983SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESILESIA RUNNERS CLUBPOLSKABrak
175PAJĄK WOJCIECH1980KATOWICEPKO BANK POLSKIPolskaBrak
176PALEJ LESZEK1957ZABRZEBIEGAJKOLOROWO.PLPOLSKABrak
177PAPIERNIK MIROSŁAW1963BYTOMBIEGAMBOLUBIĘPOLSKABrak
178PARTYKA MICHAŁ1981ŻYRARDÓW12TRI.PLPOLSKABrak
179PASTECKI MARCIN1983KATOWICEPOLSKABrak
180PATERAK ŁUKASZ1996GOŚCIĘCINPOLSKABrak
181PAWELEC PAWEŁ1990SIEMIANOWICE ŚLĄSKIETRENUJTRIATHLON.PLPOLSKABrak
182PAWŁOWSKI ALEKSANDER1953BOGUSZYCEPolskaBrak
183PAWNUK MAREK1990TARNOWSKIE GÓRYPOLSKABrak
184PESCHKE TOMASZ1989KATOWICEPOLSKABrak
185PESCHKE TOMASZ1989KATOWICEPOLSKABrak
186PETERKO JAROSLAW1979SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKABrak
187PĘCHERZ ŁUKASZ1980RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLASKAPOLSKABrak
188PIETRYSIAK STEFAN1960ZABRZEPOLSKABrak
189PIONTEK MICHAL1982GLIWICEPOLSKABrak
190PIOTROWSKI JAROSŁAW1972GLIWICEPOLSKABrak
191PLAZA MAREK1982BYTOMPolskaBrak
192PLUCIŃSKA EDYTA1972SOSNOWIECFUCHS OIL TEAMPOLSKABrak
193PLUCIŃSKA EDYTA1972SOSNOWIECFUCHS OIL TEAMPOLSKABrak
194PLUCIŃSKI PAWEŁ1971SOSNOWIECFUCHS OIL TEAMPOLSKABrak
195PLUCIŃSKI PAWEŁ1971SOSNOWIECFUCHS OIL TEAMPOLSKABrak
196POCHROŃ MARCIN1992MOKRSKOWIE*RUN*SZÓWPOLSKABrak
197POLAK ALEKSANDRA1978BYTOMPUREPOLSKABrak
198POLAŃSKI PIOTR1984SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKABrak
199POPIELEWICZ TOMASZ1954KATOWICEMETALSERWIS TEAMPolskaBrak
200POŚNIAK TOMASZ1988ZIMNA WÓDKAISTA BIEGAMYPOLSKABrak
201POŚPIECH MIROSŁAW1991RADZIONKÓWPOLSKABrak
202POŚPIECH PAWEŁ1992SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKABrak
203PREJS BEATA1983SIEMIANOWICEPOLSKABrak
204PRUDŁO ANNA1985BYTOMPOLSKABrak
205PRUSEK MICHAŁ1978KATOWICESTADION ŚLĄSKIPOLSKABrak
206PSIK RAFAL1975OSTROWY NAD OKSZAHARPAGAN SOSNOWIECPOLSKABrak
207PUCHAŁA DARIUSZ1981ŚWIĘTOCHŁOWICEKITTENS RASCALSPOLSKABrak
208PUSTUŁA DOMINIK1984KRAKÓWPolskaBrak
209PYKA KRZYSZTOF1968PIASECZNOMIECHOWICEPolskaBrak
210PYREK BARBARA1989RYBNIKPOLSKABrak
211PYSIK JOANNA1988WOJSKAPOLSKABrak
212PYTEL ALEKSANDRA1985GLIWICEPOLSKABrak
213RAWSKI DARIUSZ1975BYTKÓWPOLSKABrak
214RITTER JOANNA1968CHORZÓWPOLSKABrak
215ROSIKOŃ TOMASZ1985GLIWICETENNECO AUTOMOTIVE EASTERN EUROPEPolskaBrak
216ROŚ JAROSŁAW1980POLSKABrak
217RUSZNICA RAFAŁ1992OPOLEBIEG OPOLSKIPOLSKABrak
218RYDZYK ŁUKASZ1977KOLBARKPERFECT E-LINE TEAMPOLSKABrak
219RYGIELSKI RAFAŁ1974RACIBÓRZKB BIEGAMBOLUBIĘ RACIBÓRZPOLSKABrak
220RYGUŁA ŁUKASZ1975MIKOŁÓWSTS BIEGATON MIKOŁÓWPolskaBrak
221S GRZEGORZ1987SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKABrak
222SAK WOJCIECH1980GLIWICETENNECOPolskaBrak
223SAMBOR MARIUSZ1979KATOWICEWUJEK BIEGAPOLSKABrak
224SCHIEMZIK JUDITH1977BYTOMDEUTSCHLANDBrak
225SCHIWON GRZEGORZ1980ZABRZEPOLSKABrak
226SCHRÖDER KAROL1975KATOWICESILESIA NORDIC TEAMPOLSKABrak
227SENIUK STANISLAW1961CZELADŹACHILLES POLSKAPOLSKABrak
228SIEKANIEC WOJCIECH1977BYTOMPOLSKABrak
229SIKORA RADOSŁAW1989BYTOMPolskaBrak
230SIKORA RADOSŁAW19895PolskaBrak
231SIKORSKA KATARZYNA1983GLIWICEPOLSKABrak
232SMOCZYŃSKI MACIEJ1984KATOWICEVITANESPORTS-INTERMOBIPOLSKABrak
233SMOLARCZYK ANNA1972TARNOWSKIE GÓRYPOLSKABrak
234SMOŁUCHA ARTUR1986POLSKABrak
235SOKOŁOWSKI MICHAŁ1983BYTOMPolskaBrak
236STACHOŃ JACEK1975BYTOMPOLSKABrak
237STANIROWSKI JAROSŁAW1971MSTOWPOLSKABrak
238STANIROWSKI JAROSŁAW1971MSTÓWPolskaBrak
239STAROSTKA JACEK1974KĘDZIERZYN-KOŹLEPKO RUNNING TEAMPOLSKABrak
240STAROSTKA JACEK1974KĘDZIERZYN-KOŹLEPKO RUNNING TEAMPOLSKABrak
241STERENCZAK PRZEMYSŁAW1973KATOWICEPOLSKABrak
242STRENZIOK DARIUSZ1966TARNOWSKIE GÓRYAT TEAMPOLSKABrak
243STRENZIOK DARIUSZ1966TARNOWSKIE GÓRYCREATIVA ACTIVE TEAMPOLSKABrak
244SYDA ANDRZEJ1969PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKABrak
245SYRNIK MALWINA1985RUDA ŚLĄSKAPolskaBrak
246SZABAT DAWID1985CZESTOCHOWAPOLSKABrak
247SZATANIAK JOANNA1987TARNOWSKIE GÓRYPOLSKABrak
248SZCAĘSNY ADRIAN1980BYTOMNIERZESZONYPOLSKABrak
249SZCZEPANIAK PAULINA1997ORZECHPolskaBrak
250SZEWERA HANNA1978BYTOMPOLSKABrak
251SZOTEK BARTOSZ1977SOSNOWIECPOGORIA BIEGAPOLSKABrak
252SZULC ANNA1987PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKABrak
253SZWAJNOCH PIOTR1978WIELOWIEŚPOLSKABrak
254SZYGUŁA TOMASZ1989ZACHARZOWICEPOLSKABrak
255SZYMCZYK KRYSTYNA1979ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLSKABrak
256SZYNDLAREWICZ MICHAŁ1982KATOWICEPolskaBrak
257ŚCIGAJ DARIUSZ1975DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPOLSKABrak
258ŚCIGAJ DARIUSZ1975DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPOLSKABrak
259ŚPIEWAK DANIEL1980BIELSKO-BIAŁAPOLSKABrak
260ŚPIEWAK DANIEL1980BIELSKO-BIAŁAPOLSKABrak
261ŚWIERCZEK ANDRZEJ1964BYTOMPOLSKABrak
262ŚWIERCZEK MONIKA1997BYTOMPOLSKABrak
263ŚWIERCZYNA MICHAŁ1973PILICAPOLSKABrak
264ŚWIĘCH ŁUKASZ1986KRAKÓWKRAKOWSKIE BORSUKIPOLSKABrak
265ŚWIĘCH MATEUSZ1979KRAKÓWNIGHT RUNNERS KRAKÓWPOLSKABrak
266TARCZEWSKI TOMASZ1979ZAWIERCIEPOLSKABrak
267TARCZEWSKI TOMASZ1979ZAWIERCIEPolskaBrak
268TETIANA BELOVOL1969ODESSARIDNIKUkraineBrak
269TOO SILAS KIPRONO1988ELDORETBENEDEK-TEAMKenyaBrak
270TWARDOKĘS MACIEJ1985BYTOMPOLSKABrak
271TYRTANIA SYLWIA1980BORUSZOWICEBOR TEAM BORUSZOWICEPOLSKABrak
272ULFIK GRZEGORZ1974BYTOMPolskaBrak
273USZYŃSKA ALDONA1973GLIWICEOTK RZEŹNIKPOLSKABrak
274USZYŃSKA ALDONA1973GLIWICEOTK RZEŹNIKPOLSKABrak
275VITALIY BELOVOL1970ODESSARIDNIKUkraineBrak
276WAJDA PIOTR1997ORNONTOWICEBBL MIKOŁÓPOLSKABrak
277WANKE DAWID1987ZABRZEPOLSKABrak
278WAWER MIROSŁAW1971BYTOMPOLSKABrak
279WAWRZYCZEK GRZEGORZ1968ZABRZERUNNING TEAM ZABRZEPOLSKABrak
280WEZNEROWICZ DAWID1985ZABRZEPOLSKABrak
281WĘGORZEWSKA PAULINA1991KNURÓWPOLSKABrak
282WIDZISZ-PRONOBIS SYLWIA1983BYTOMPolskaBrak
283WIETRZYCKI PIOTR1979WARSZAWAPKO BANK POLSKIPolskaBrak
284WILDNER WITOLD1975BYTOMPOLSKABrak
285WILICZKIEWICZ SZYMON1982TARNOWSKIE GÓRYPOLSKABrak
286WILK DAWID1989ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLSKABrak
287WILK MACIEJ1980RAMBO 3POLSKABrak
288WOJTOWICZ ADAM1981KATOWICEK.B. JÓZEFINKA KATOWICEPOLSKABrak
289WRÓBEL GRZEGORZ1979CZELADŹ1/3 FANTASTYCZNEJ TRÓJKIPOLSKABrak
290WYBIERAŁA RENATA1967CHORZÓWPOLSKA BIEGAPOLSKABrak
291YADAA CONSALATER CHEMTAI1983ELDORETBENEDEK-TEAMKenyaBrak
292ZACZEK ADAM1981GLIWICEPOLSKABrak
293ZACZEK ADAM1981GLIWICEPOLSKABrak
294ZAPART MARCELI1959ŚWIĘTOCHŁOWICEPolskaBrak
295ZARĘBA ANNA1982BYTOMPRZYCHODNIA ZBM ZDROWIEPolskaBrak
296ZAWADZKI MATEUSZ1984TARNOWSKIE GÓRYPOLSKABrak
297ZIELIŃSKA HELENA1968PIASECZNOPolskaBrak
298ZIELIŃSKI SZYMON1974OBORZYSKA STAREPOLSKABrak
299ZIELONKA MAGDALENA1982BYTOMPOLSKABrak
300ZIELONKA MAGDALENA1982BYTOMPolskaBrak
301ZIELONKA ZBIGNIEW1950POLSKABrak
302ZIEMBA EWELINA1980MYSŁOWICEPOLSKABrak
303ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1978BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKABrak
304ZUCHOWICZ ROBERT1960DABROWA GORNICZASOLIDARNOSCPOLSKABrak
305ŻOCHOWSKA LILIANA1975GLIWICETURET TEAMPolskaBrak
306ŻOCHOWSKI MIROSŁAW1967GLIWICETURET TEAMPolskaBrak
307ŻOGAŁA NATALIA1983BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKABrak
308ŻUCHOWICZ ELŻBIETA1959DABROWA GORNICZASOLIDARNOSCPOLSKABrak
309ŻUCHOWICZ ELŻBIETA1959DABROWA GORNICZASOLIDARNOSCPOLSKABrak